" /> 150 çocuk müziğin mucizevi gücüyle aynı sahnede – MNT Haber Ajansı – Gerçek Haberin Yeni Adresi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
150 çocuk müziğin mucizevi gücüyle aynı sahnede

150 çocuk müziğin mucizevi gücüyle aynı sahnede

(MNT) – Barış İçin Müzik Orkestraları ve Adalar Çocuk Orkestrası, 5 Ağustos Pazar, saat 18.30’da Büyükada Şehit Murat Yüksel İlkokulu bahçesinde konser verecekler. Birbirinden yetenekli 150 çocuk, ücretsiz verilecek konserde dinleyenlere müzik ziyafeti sunacak.

5 Ağustos Pazar, saat 18.30’da başlayacak ücretsiz konserde Barış için Müzik Orkestraları (Edirnekapı ve Bursa) ve Adalar Çocuk Orkestrası sahne alacak.

2016 yılında kurulan Adalar Çocuk Orkestrası, 7-14 yaşları arasında 25 çocukla başladığı müzik yolculuğuna bugün 65 Adalı çocukla devam ediyor. Adalar’da yaşayan çocukların keman, çello, viyola gibi enstrümanlarla tanışmasını sağlayan projeye Barış İçin Müzik Vakfı repertuar ve eğitmen desteği sağlıyor. Çalışmalarına başladıktan sonra 3 ay gibi kısa bir sürede ilk konserini veren orkestra; Zorlu Performans Merkezi, Anadolu Kulübü, Heybeliada Ruhban Okulu gibi mekanlarda toplam 5 konser vermiş olmanın gururunu yaşıyor. 6. konserimize göstereceğiniz ilgi, gönüllü destekçilerimizin artmasını sağlayacaktır.

Konser yeri: Şehit Murat Yüksel İlköğretim Okulu bahçesi Karadağ Sokak Büyükada Adalar
Konser saati: 18:30

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?