" /> 30 Taksi Kulübesi, Taksici Esnafının Hizmetine Sunulacak – MNT Haber Ajansı – Gerçek Haberin Yeni Adresi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
30 Taksi Kulübesi, Taksici Esnafının Hizmetine Sunulacak

30 Taksi Kulübesi, Taksici Esnafının Hizmetine Sunulacak

Adana (CUHA) – Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan taksi kulübelerinin açılışı Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hüseyin Sözlü’nün katılımıyla gerçekleştirildi.

Adana’da ulaşım ana planı kapsamında uyguladığı projeler, gerçekleştirdiği kritik hamleler ile trafikteki düğümleri teker teker çözen, beş yıllık hizmet süresince ulaşım esnafını ve vatandaşı mağdur etmeden ulaşım alt yapısı hazır bir Adana inşa eden Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, taksici esnafı için hazırladığı taksi kulübelerini hizmete açtı.

KARŞILADILAR, KONVOYLA ALANA ULAŞTIRDILAR

Türkmenbaşı’nda Başkan Sözlü’yü taksileriyle karşılayan esnaf konvoy halinde Sözlü’ye açılışın yapılacağı tören alanına kadar eşlik ettiler. Açılış töreninde konuşan Başkan Sözlü,  Adana’da ulaşım alt yapısının tamamlanması için çalışmalarını hızla sürdürdüğünü ifade ederken, Adana’da kolektif ruhun hakim olduğunu, esnafa rağmen değil esnafla birlikte hareket ettiklerini belirtti.

30 TAKSİ KULÜBESİ KURULACAK

Başkan Sözlü’nün konuşmalarının ardından kulübelerin açılış kurdelesi kesildi. Böylelikle Adana’ya iki taksi kulübesi kazandırılmış oldu. Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından bu ay 15, Nisan ayı içerisinde de 15 taksi kulübesi taksici esnafının hizmetine sunulacak.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?