" /> Adana’da Madde Bağımlılığı Projesi Toplantısı – MNT Haber Ajansı – Gerçek Haberin Yeni Adresi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Adana’da Madde Bağımlılığı Projesi Toplantısı

Adana’da Madde Bağımlılığı Projesi Toplantısı

(CUHA) – Adana Valilik Toplantı Salonu’nda düzenlenen Madde Bağımlılığı Projesi Koordinasyon Toplantısına, Adana Valisi Mahmut Demirtaş’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Murat Süzen ile kamu kurum ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Yoğun bir katılımla gerçekleşen toplantıda kamu kurum ve kuruluşları  yetkililerince yapılan değerlendirmeler ve Çukurova Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Sunay Fırat tarafından, çocuklarda, gençlerde, genç yetişkinlerde uyuşturucuya olan talebin önlenmesi, madde kullanımı konusunda koruyucu ve önleyici tedbirlerin alınması için yapılması gereken çalışmalarla ilgili hazırlanan proje sunumunun ardından katılımcılara hitap eden Vali Mahmut Demirtaş, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de en önemli sorunların başında, bağımlılık ve bağımlılıkla mücadelenin geldiğine dikkat çekti. Vali Demirtaş konuşmasında, bağımlılıkla mücadele konusunda ellerinden gelen çabayı göstermeye devam edeceklerini vurguladı.

YAPILMASI GEREKEN ÇALIŞMALAR HAKKINDA GÖRÜŞ ALIŞ VERİŞİNDE BULUNULDU

Vali Mahmut Demirtaş’ın başkanlığında gerçekleştirilen “Madde Bağımlılığı Projesi Koordinasyon Toplantısı” uyuşturucu kullanımı ve bağımlılıkla mücadele konusunda yapılması gereken çalışmalar hakkında görüş alış verişinde bulunulmasıyla son buldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?