• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Adnan Şenses Yaşasaydı Bu Şarkıda Düet Yapmayı Çok İsterdim

Adnan Şenses Yaşasaydı Bu Şarkıda Düet Yapmayı Çok İsterdim

İstanbul (CUHA) – Emre Barut’un yorumladığı ‘’Doldur Be Meyhaneci’’ Kınay Production etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Adnan Şenses’in yorumuyla tanıdığımız ‘’Doldur Be Meyhaneci’’ şarkısı Türkiye’nin 7’den 70’e severek dinlediği bir şarkı oldu. Kendi tarzıyla kendi yorumuyla şarkıya yeni bir soluk getiren Emre Barut, dinleyenlerine sundu .

Şarkının ilk çıktığı zamandan beri hep aklında olduğunu ve şarkıdan çok etkilendiğini Söyleyen ‘’Barut’’ şarkının bestecisi ve söz yazarı sevgili Özkan Turgayla stüdyoda sohbet ederken kendisine bu şarkıyı rock tarzında düzenleyerek okumak istediğimi söyledim sağolsun beni kırmadı izin verdi. ve bende böylece bir hayalimi gerçekleştirmiş oldum.’’dedi

Türkiye’nin sanatçısı Adnan Şenses yaşasaydı bu eserde birlikte düet yapmak çok isterdim diyerek ekledi.

Şarkıyı duyduğunuzda yıllardır görmediğiniz arkadaşınızı görmüş gibi bir algı oluştuğunu söyleyen sanatçı , En rockçısından en arabeskçisine kadar ”Adnan Şenses’in şarkısı değilmiydi bu şarkıyı düzenlemek nerden aklına geldi”sorusuda hoşuma gidiyor. Dediklerinde keyif duyduğunu ifade ediyor.

‘’Kendi bestelerimi aynı şekilde sevdireceğim’’

Doldur Be Meyhaneci şarkısını Kınay Production ortaklığıyla kliplendiren Emre Barut, şarkının ruhunu anlatan bir klip ile şarkıyı taçlandırdı. İlk izleyenlerden tam not aldığını söyleyen sanatçı 20 Kasım saat 13:00 ‘de Netd ve Müzik TV kanallarında Doldur Be Meyhaneci klibi ile yerini alacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?