" /> AK Parti’li Çelik: “Başarısız Olalım Diye Dilek Tutuyorlar” – MNT Haber Ajansı – Gerçek Haberin Yeni Adresi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
AK Parti’li Çelik: “Başarısız Olalım Diye Dilek Tutuyorlar”

AK Parti’li Çelik: “Başarısız Olalım Diye Dilek Tutuyorlar”

Adana (CUHA) – AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, “Türkiye’nin dostları ve Türkiye’nin iyiliğini isteyenler, mazlum coğrafyalarda duaları bizimle olanlar, başarımız için de dua ediyorlar. Aynı şekilde Türkiye’yi tökezletmek isteyenler, etrafımızda kurulan oyunların parçası haline getirmek isteyenler de başarısız olalım diye dilek tutuyorlar” dedi.

Çelik, Seyhan Belediye Başkanı Adayı Fikret Yeni’nin Dumlupınar Mahallesi Kıbrıs Caddesi’ndeki seçim-irtibat ofisinin açılışında konuştu. CHP’nin ve müttefiklerinin Türkiye için herhangi bir projesinin olmadığını anlatan Çelik, “Türkiye’nin istikrarının, şehirlerimizin güçlenmesinin, ilçelerimizin güçlenmesinin sorumluluğu hepimizin üzerindedir. 31 Mart seçimlerine giderken, kimlerin AK Parti’nin ve Cumhur İttifakı’nın başarısından sevinç duyacağını, kimlerin bir başarısızlık için ellerini ovuşturduklarını görüyorsunuz” diye konuştu.

Çelik, şöyle devam etti:

“Türkiye’nin dostları ve Türkiye’nin iyiliğini isteyenler, mazlum coğrafyalarda duaları bizimle olanlar, başarımız için de dua ediyorlar. Aynı şekilde Türkiye’yi tökezletmek isteyenler, etrafımızda kurulan oyunların parçası haline getirmek isteyenler de başarısız olalım diye dilek tutuyorlar. Ama sizlerin sayesinde şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da oyunları boşa çıkacak, tuzakları bozulacak ve inşallah sandıkta adaylarımız belediye başkanı olarak ilan edilecek. Seyhan bizim kıymetlimiz, gözbebeğimiz.”

İlçeye şimdiye kadar çeşitli hizmetlerin getirilmediğini vurgulayan Çelik, “Fikret Yeni kardeşimiz Seyhan için bir şans. İlçede yaşayan herkes için yepyeni bir Seyhan vaadediyoruz” ifadesini kullandı.

Seyhan’a ilişkin projelerle bizzat ilgileneceklerini ve bunları destekleyeceklerini belirten Çelik, seçim günü tüm Türkiye haritasını Cumhur İttifakı’nın renkleriyle boyanmış halde görmek istediklerini dile getirdi.

“KARŞIMIZDAKİ İTTİFAKIN DEVLETE HAYRI DOKUNMAYACAĞI AÇIK”

Çelik, partililerden mahalle mahalle, sokak sokak gezerek “AK belediyeciliği” anlatmalarını istedi. Çelik, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Karşımızdaki ittifakın bu devlete, bu millete, Adana’ya, Seyhan’a bir hayrı dokunmayacağı açıktır. Onların tek meselesi ‘Recep Tayyip Erdoğan zayıflasın, AK Parti ve Cumhur İttifakı zayıflasın’. Peki sonuç? Türkiye tökezlerse ve zayıflarsa umurlarında değil, istikrarımızı kaybedersek, etrafımızdaki kaosla mücadele edecek gücümüzü kaybedersek onların umurlarında değil.”

Konuşmaların ardından Ömer Çelik, Fikret Yeni ve diğer katılımcılar kurdele keserek, seçim-irtibat ofisinin açılışını gerçekleştirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?