• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
AK Parti’li Çelik: “CHP Tabanına ve Tamamına Bile Hitap Edemiyor”

AK Parti’li Çelik: “CHP Tabanına ve Tamamına Bile Hitap Edemiyor”

Adana (CUHA) – AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, “CHP tabanına ve tamamına bile hitap edemiyor. Son zamanlarda ortaya çıkan istifalar, son zamanlarda CHP Genel Başkanı’na dönük olarak ortaya çıkan tek adam eleştirileri bunu gösteriyor” dedi.

Çelik, AK Parti Adana İl Başkanlığı’ndaki Yönetim Kurulu toplantısına katıldı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun söylediklerinin siyaseten bir anlamı kalmadığını belirten Çelik, şöyle devam etti:

“Tamamen Türkiye’ye konuşamıyor. Herhangi bir şekilde vatandaşımıza hitap edemiyor. Herhangi bir şekilde Türkiye’nin meselelerine yönelik olarak bir yaklaşım ortaya koyamıyor. Hatta şunu söyleyebilirim ki, CHP tabanına ve tamamına bile hitap edemiyor. Son zamanlarda ortaya çıkan istifalar, son zamanlarda CHP Genel Başkanı’na dönük olarak ortaya çıkan tek adam eleştirileri bunu gösteriyor. CHP içerisinde sadece bir hizbin sayesinde genel başkanlık yapan birisi. En çok Cumhurbaşkanımıza karşı ‘tek adam’ ifadesini kullanan şahıs buydu ve bu şahıs esasında bu ‘tek adam’ ifadesini orijinal bir ifade olarak ortaya çıkarmadı. Kendi buluşu da değil, siyasette kullandığı hiçbir ifade, yaklaşım kendi buluşu değil. Bu daha çok Batı’da Türkiye’nin dış politikasına ipotek koydurmak isteyen bazı güçlerin ürettiği bir yaklaşımdı.”

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?