" /> AK Parti’li Çelik: “PKK’ya Aktarılan Kaynakların Önü Kesildi” – MNT Haber Ajansı – Gerçek Haberin Yeni Adresi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
AK Parti’li Çelik: “PKK’ya Aktarılan Kaynakların Önü Kesildi”

AK Parti’li Çelik: “PKK’ya Aktarılan Kaynakların Önü Kesildi”

Adana (CUHA) – AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, “Çeşitli yerlerde bazı belediyeler, kaynakları PKK terör örgütüne aktarmak gibisinden vahim suçlar işledi. Sonuçta devletimiz, hükümetimiz bu yanlış gidişe ‘dur’ dedi, ve terör örgütüne aktarılan kaynakların önü kesildi” dedi.

Çelik, çeşitli programlara katılmak üzere geldiği Adana’da merkez Seyhan ilçesi Tellidere Mahallesi’ndeki bir düğün salonunda, “Eğlence ve Torunsolaklı Köylüleri ile Cumhur İttifakı Adayları Buluşması” toplantısında konuştu. Cumhur İttifakı adaylarını belediye başkanlığına taşıyacaklarını ifade eden Çelik, “Yapılan projelerle, getirilecek hizmetlerle, Adana’da ve ilçelerinde inşallah büyük bir başarıya imza attığımız zaman ortaya çıkacak tabloyu hep beraber büyük bir sevinç ve coşkuyla karşılayacağız” diye konuştu.

Çelik, Türkiye’de devletin harcadığı her kuruşun, verginin, her kaynağın vatandaşa hizmet için belediyelere aktarıldığını vurgulayarak sözlerini şöyle sürdürdü:

“Türkiye şöyle bir süreç yaşadı, çeşitli yerlerde bazı belediyeler, tuttular bu kaynakları PKK terör örgütüne aktarmak gibisinden vahim suçlar işledi. Sonuçta devletimiz, hükümetimiz bu yanlış gidişe ‘dur’ dedi, ‘demokrasi, hukuk devleti ve meşruiyet ile terör bir arada olmaz’ dedi ve terör örgütüne aktarılan kaynakların önü kesildi. Şimdi birileri o süreci tekrar Türkiye’nin önüne getirmek istiyor. Birileri tekrar bu millet için harcanması gereken paraları birtakım illegal odaklara harcamak üzere birtakım denklemler kuruyor.”

“CUMHUR İTTİFAKI DEMEK VATANDAŞIMIZ DEMEKTİR”

Cumhur İttifakı’nın 15 Temmuz’da ortaya çıktığının ve Türkiye’yi zayıflatmaya çalışan herkese karşı vatandaşın çıkarlarını korumak için kurulduğunun altını çizen Çelik, “Cumhur İttifakı demek vatandaşımız demektir” ifadesini kullandı.

Çelik, vatandaşlardan 31 Mart’ta sandıklara gidip oylarını kullanmasını isteyerek Türkiye’nin önünü kesmeye çalışanlara ders verilmesi gerektiğini belirtti.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?