• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
AK Parti’li Dağ: “Biz Bile Bu Kadar Eleştirmedik”

AK Parti’li Dağ: “Biz Bile Bu Kadar Eleştirmedik”

İzmir (CUHA) – AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, CHP’nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tunç Soyer’in, mevcut yönetimi eleştirdiğini belirterek, “İzmir’in 15 yıldır çok kötü bir şekilde yönetildiğini ifade etti. Biz bile bu kadar eleştirmedik, bu kadarını söylemedik. Bunu seçilmiş olanlara bir saygısızlık olarak değerlendiriyoruz” dedi.

Dağ, seçim çalışmaları kapsamında Ödemiş’te vatandaşlarla bir araya geldi. Küçük Menderes Havzası’nda bulunan ilçelerde seçim çalışmalarını sürdürdüklerini aktaran Dağ, CHP’nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tunç Soyer’e yönelik eleştiride bulundu. Soyer’in katıldığı bir toplantıda kentin içinde bulunduğu durumu “takdiri ilahi değil takdiri idari” olarak tanımladığını ve “İzmir’in kalp masajına ihtiyacı olduğunu” ifade ettiğini kaydeden Dağ, şöyle konuştu:

“Bizim, Aziz Bey’in kişiliği, kimliği ile ilgili olumsuz herhangi bir eleştirimiz olmadı. Sayın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı, İzmir’in 15 yıldır çok kötü bir şekilde yönetildiğini ifade etti. Biz bile bu kadar eleştirmedik, bu kadarını söylemedik. Bunu seçilmiş olanlara bir saygısızlık olarak değerlendiriyoruz. Bu siyaset tarzının İzmir için faydalı bir tarz olmadığını düşünüyoruz.”

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?