• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
AK Partili Gençlerden Örnek Proje!

AK Partili Gençlerden Örnek Proje!

Adana (CUHA) – AK Parti Ceyhan Gençlik Kolları Sosyal Politikalar Başkanlığı ‘Kütüphanesiz Okul Kalmasın’ Projesini başlattı. AK Parti Ceyhan Gençlik Kolları Sosyal Politikalar Başkanı

Zeynep Okay, “İlçemizdeki köy okullarının birçoğunda kütüphane bulunmamakta veya mevcut kütüphaneler yetersiz durumdadır.

Başlattığımız ‘Kütüphanesiz Okul Kalmasın’ Projesi ile özellikle köy okullarındaki kütüphanelerin öğrenciler ve de halk tarafından yeterli derecede ve etkin kullanımı sağlanarak okuma alışkanlığının geliştirilmesi gerekmektedir. Bu sebeple kütüphanesi bulunmayan köy okullarında kütüphane köşeleri kurulması ve mevcut kütüphaneleri zenginleştirilmesi adına ‘Kütüphanesiz Okul Kalmasın’ projesinin ilkini Hamdilli İlk ve Ortaokulunda hayata geçirdik.

Bin civarında kitap olan kütüphanemize 9 Haziran 2017’de teröristlerin hain saldırısı sonucu şehit düşen Şenay Aybüke Yalçın’ın adını verdik ve böylece devamı gelecek olan kütüphanelerimizi şehitlerimizin adıyla hayata geçirerek çocuklarımızı daha bilinçli bir şekilde yetiştirmiş olacağız. “ dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?