" /> Aktütün Sınır Karakolunda Bayram Namazı – MNT Haber Ajansı – Gerçek Haberin Yeni Adresi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Aktütün Sınır Karakolunda Bayram Namazı

Aktütün Sınır Karakolunda Bayram Namazı

Hakkari (CUHA)- Dün beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz ve Deniz Kuvvetleri Komutanı Koramiral Adnan Özbal ile birlikte Hakkari’ye giden Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, geceyi Aktütün sınır karakolunda geçirdi.
Sabah askerlin bayramını kutlayan Milli Savunma Bakanı Akar ve Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ile kuvvet komutanları, askerler ile birlikte bayram namazı kıldı.
Bölgenin asayiş durumu hakkında yetkililerden bilgi alan Akar, “Önümüzdeki günlerde terörü mutlaka sona erdireceğiz” diye konuştu.
Akar, askerlere burada hitaben yaptığı konuşmada şunları söyledi;
“Tüm milletimizin, bütün Silahlı Kuvvetlerimizin kalbi sizinle beraber. Sizin burada yaptığınız kahramanlıkları, fedakarlıkları bütün Türk milleti yakından takip ediyor. Başarılarınızla hepimiz gurur duyuyoruz. Bugüne kadar gerçekten büyük fedakarlıklar yaptınız, büyük kahramanlıklar gösterdiniz.
Türk Silahlı Kuvvetlerine ve asil Türk milletine önemli anlar yaşattınız. Ülkemizin, hudutlarımızın güvenliği, egemenliğimiz ve bağımsızlığımız için bu hudutta, karakollarda, üs bölgelerinde verilen görevi en iyi şekilde yaptınız bundan sonra yapacağınıza inanıyoruz.”

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
hakkari haber

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?