• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Anamur Gazeteciler Cemiyetinden, Emniyet Müdürü Güngör’e Taziye Ziyareti

Anamur Gazeteciler Cemiyetinden, Emniyet Müdürü Güngör’e Taziye Ziyareti

Mersin (CUHA) – Anamur Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyeleri Anamur İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Güngör’ü makamında ziyaret ederek taziyeleri ilettiler.

Anamur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zümrüt Cömertler ve Yönetim Kurulu Üyeleri,geçtiğimiz hafta Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi’nin bir polis memuru tarafından makamında uğradığı silahlı saldırı sonucu şehit olması ile ilgili Anamur İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Güngör’ü makamında ziyaret ederek taziye ziyaretinde bulundu,başsağlığı ve sabır dileklerini ilettiler.

Olaydan duyduğu derin üzüntüyü dile getiren, Güngör, gece gündüz sürekli omuz omuza vererek çalıştıkları ekip arkadaşlarının, aynı kutsal amaca hizmet eden kardeşler olduğunu belirterek, olaya sebep olan anlaşmazlık ne olursa olsun böyle bir sonucun asla kabul edilemez olduğunu kaydetti. Güngör, teşkilatımız başarılı bir üyesini üzücü bir şekilde kaybetmiştir. Ama şunu herkes bilsin ki bu teşkilatta Aytuğ’lar bitmez. Değerli Arkadaşımızın makamı cennet olsun dedi.

Cemiyet Başkanı Cömertler ve Yönetim Kurulu üyeleri de üzüntülerini paylaşarak, bir daha böylesi olayların yaşanmaması temennisi ile, başsağlığı ve sabır dileklerini ilettiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?