• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Arıkan: “Halk İstedi, Seyhan’a Aday Oldum”

Arıkan: “Halk İstedi, Seyhan’a Aday Oldum”

Adana (CUHA) – Seyhan ve Çukurova ilçelerinin eski Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan, DSP’den Seyhan Belediye Başkan Adayı oldu. Arıkan, “Halk istedi, Seyhan’a aday oldum” dedi.

1999 yılında DSP Genel Başkanı Bülent Ecevit tarafından Seyhan Belediye Başkanlığına aday gösterilen ve seçimi kazanan Yıldıray Arıkan, 2009’da CHP’den Çukurova Belediye Başkan Adayı olarak seçimi yüksek bir oy oranı ile kazandı. Daha sonra 2014 Yerel Seçimlerinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday gösterilen Yıldıray Arıkan, CHP’nin İstanbul ve Ankara’da diğer partilerle yaptığı işbirliği çerçevesinde Adana’yı kaybetti.

Halk ittifakının adayı olarak yeniden aday olduğunu belirten Yıldıray Arıkan, “Hiç kimseye küskün ve kırgın değilim. Seyhan ve Çukurova’da sayısız hizmetler yaptım. Biz halkın ittifakı olarak yola çıktık. Halkımız çok istedi ve Seyhan Belediye Başkanlığı’na aday oldum. Partili partisiz herkesle el ele, kol kola vererek, sen ben demeden çok çalışarak seçimi kazanacağız” dedi.

Seçim çalışmalarına hızlı bir şekilde başladıklarının da altını çizen Arıkan, önümüzdeki günlerde Seyhan ile ilgili projelerini de açıklayacağını belirtti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?