" /> ASKİ’nin Yatırımları Aralıksız Sürüyor – MNT Haber Ajansı – Gerçek Haberin Yeni Adresi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
ASKİ’nin Yatırımları Aralıksız Sürüyor

ASKİ’nin Yatırımları Aralıksız Sürüyor

Adana  (CUHA) – Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Genel Müdürlüğü, sorunsuz bir Adana inşa etmek için gece gündüz demeden çalışıp proje üretiyor. Hayati önem taşıyan ve can suyu niteliğindeki yatırımlar ASKİ ile hayat bulurken bölge halkının sorunlarına da anında çözüm üretiliyor.

Tufanbeyli ilçesine bağlı Ortaköy Mahallesi için harekete geçen ASKİ, 7 kilometrelik içme suyu hat yenileme çalışmasında sona gelindi. Yaklaşık 1 ay önce çalışmaya başlayan ekipler, 1 hafta içerisinde projeyi tamamlamayı hedefliyor. Projede 63, 75, 90 ve 110 mm çaplarında sağlıklı ve dayanıklı içme suyu boruları kullanan ASKİ, vatandaşların daha temiz ve daha sağlıklı su içmesini sağlıyor.

”ALLAH, HÜSEYİN SÖZLÜ’DEN RAZI OLSUN”

Mahallelerine yapılan yatırımlardan duydukları memnuniyeti dile getiren Tufanbeyli Ortaköy Mahallesi Muhtarı Yakup Işık, ”Sadece bu projeyle ilgili değil, 2014 yılından bu yana yapılan hizmet ve yatırımlardan dolayı emeği geçen herkese teşekkür ederim. Hüseyin Sözlü Başkanımdan Allah razı olsun. Onun sayesinde mahalle sakinlerimiz daha sağlıklı ve temiz su içebilecek.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?