• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Avcı: Cumhur İttifakıyla Adana Şahlanacak!

Avcı: Cumhur İttifakıyla Adana Şahlanacak!

ADANA (CUHA)-  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı’yı ziyaret eden Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Adana Büyükşehir Belediye Başkan eski Aday Adayı Mahmut Tezcan, Cumhur İttifakında Adana’da tesis edilen iradeye destek konusunda hazır olduğu mesajını iletti.

AK PARTİLİ TEZCAN’DAN MHP’Lİ AVCI’YA ZİYARET

Mahmut Tezcan’ın, MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı’yı ziyaretinde Cumhur İttifakı’nın önemi üzerinde duruldu. Tezcan “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Türkmen Beyimiz MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli Bey, ülkemizin yaşadığı yönetim modeli sorununu görerek sistemin yaşadığı tıkanıklıkları hızlı bir şekilde aşmak için Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sisteminde anlaştılar. Hiçbir heves ve çıkarın, bu sistemin devam ettirilmesinden daha önemli olmadığını bilen bu iki örnek şahsiyet, birlikteliklerini daha da güçlendirerek Cumhur İttifakı çatısı altında birleştiler.” şeklinde konuştu.

“HER TÜRLÜ SORUMLULUĞA HAZIRIM”

Tezcan, devamla şunları söyledi:

“Bizim gibi davaları uğruna nefer olanların üzerine düşen görev, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin güçlü bir şekilde temsiline imkân sağlayan Cumhur İttifakının her daim destekçisi olmaktır. Bu vesileyle; Adana’da bu konuda üzerimize düşen her türlü görev ve sorumluluğa hazır olduğumuzu Türkmen Beyimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin Adana’daki uç beyi olan şahsınıza iletmekten mutluluk duyduğumu belirtmek isterim.”

AMAÇ, TÜRKİYE’Yİ GELECEK BİN YILLARA TAŞIMAK…

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, Tezcan’ın ziyaretinden ve destek mesajından büyük mutluluk duyduğunu ifade etti. Başkan Bünyamin Avcı “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin ifade ettikleri gibi, Cumhur İttifakı, Türkiye’yi gelecek bin yıllara taşıma hedefiyle temellenmiş, bekamızı muhafaza ve müdafaa azmiyle ahlaki ve hukuki varlığını temin ve tescil ettirmiştir. Bu ittifak sıradan bir birliktelik, çıkar merkezli bir oluşum, siyasi dürtülere teslim olmuş bir yapı, küçük hesaplara tamah ve tevessül eden kaygan ve kaypak bir ortaklık değildir.”

SAĞDUYU SAHİBİ HERKESİN OMUZ VERECEĞİNE İNANIYORUM

Başkan Avcı “Dolayısıyla, bizlere düşen görev de, kişisel hesaplara, dünyevi heveslere kapılmadan, ‘Önce ülkem ve milletim’ diyebilmektir. İnanıyoruz ki; Adana Cumhur İttifakı ile şaha kalkacaktır. Adana’daki yerel yönetimlerimiz ile merkezi idarenin desteği, hızlı ve etkin işbirliği sonucu ulaşımdan, tarıma, sanayiden ticarete, işsizliğin çözümüne kadar her alanda büyük bir rahatlama sağlanacaktır. Her siyasi görüşten sağduyu sahibi her vatandaşımızın bu birlikteliğe omuz vereceğine, katkı koyacağına inanıyoruz. Ziyaretinizden ve destek mesajınızdan büyük mutluluk duyduk. Allah razı olsun.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?