• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Bahçeli’den Özhaseki’ye Ziyaret

Bahçeli’den Özhaseki’ye Ziyaret

Ankara (CUHA) – MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Millet ittifakının Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki’yi Seçim Koordinasyon Merkezi’nde (SKM) ziyaret etti.

Basına kapalı gerçekleşen ve yaklaşık 30 dakika süren görüşmenin ardından Bahçeli ve Özhaseki açıklama yaptı.

Özhaseki, Bahçeli’nin ziyaretinden memnuniyet, onur duyduklarını belirterek, seçim sonuna kadar tüm MHP’lilerle hareket ettikleri gibi, daha sonraki yönetimlerinde de aynı birlikteliği sürdürmeye kararlı olduklarını söyledi.

Bu seçimin, Bahçeli’nin de ifade ettiği gibi belediye seçimi olmanın ötesinde başka anlamlar da taşıdığına işaret eden Özhaseki, “Bu seçimde hep birlikte gayret edeceğiz, uğraşacağız. Sonra da inşallah Ankara’da şeffaf, adil, dürüst bir belediyecilik örneği ortaya koyacağız. Bunu da hep birlikte sağlayacağız. Bu anlamda değerli Genel Başkanımızın ziyareti bizlere güç vermiştir, onur katmışlardır. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Bahçeli’ye ziyaretinde MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Genel Başkan Yardımcıları Mevlüt Karakaya, Feti Yıldız, Sadir Durmaz, Deniz Depboylu ve Emin Haluk Ayhan ile Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş de eşlik etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?