" /> Bakan Selçuk, Adana’da Seçim İrtibat Borusu Açılışına Katıldı – MNT Haber Ajansı – Gerçek Haberin Yeni Adresi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Bakan Selçuk, Adana’da Seçim İrtibat Borusu Açılışına Katıldı

Bakan Selçuk, Adana’da Seçim İrtibat Borusu Açılışına Katıldı

Adana (CUHA) – Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un katılımıyla Cumhur İttifakı Çukurova Türkmen Başı Seçim İrtibat Bürosu açıldı.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı MHP’li Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü’nün ve Cumhur İttifakı MHP’li Çukurova Belediye Başkan Adayı Yusuf Baş’ın ortaklaşa kurduğu Türkmen Başı Seçim İrtibat Bürosu açılışına Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk da katıldı.

Seçim İrtibat Bürosu açılışında konuşan Bakan Selçuk, “Bugün burada olmak bizim için büyük bir mutluluk kaynağı. Cumhur İttifakı’nın burada hep bir arada gerçekleştirdiği bu toplantıyı mutlulukla görüyorum ve buradaki enerjiyi hissediyorum. Cumhurbaşkanımızın selamıyla geldim buraya. İnşallah başkanlarımıza vereceğiniz destek ile hep beraber bayrağı yükselteceğiz ve bu bayrağın yükselmesiyle birlikte de Adana Cumhur İttifakı’nın gücünü, kudretini, başarılarını, eserlerini çok daha büyük bir şekilde ortaya koyabilecek. Bu çalışmalarda emeği geçen bütün arkadaşlarımıza yürekten teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Çukurova Türkmen Başı Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışına katılan Bakan Selçuk’a Çukurova Belediye Başkan Adayı Baş çiçek takdim etti ve katılımları için teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?