" /> Başkan Çelikcan: Her Şeyin Başı Eğitimdir – MNT Haber Ajansı – Gerçek Haberin Yeni Adresi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Başkan Çelikcan: Her Şeyin Başı Eğitimdir

Başkan Çelikcan: Her Şeyin Başı Eğitimdir

Adana (CUHA)- 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı’nın başlaması dolayısı ile Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan mesaj yayınladı Bu yıl okula yeni başlayacak olan miniklerle birlikte eğitime binlerce yeni neferin katılacağına belirterek, tüm öğrenci ve öğretmenlere başarılar diledi.

Çelikcan başarılı bir neslin yetişmesi için ailelere önemli görevler düştüğünü kaydettiği mesajında Yüreğir Belediyesi’nin 7 yıldır kültürevlerinde eğitime tam destek verdiğini bundan sonrada vermeye devam edeceğini söyledi.

 Yüreğir Belediyesi olarak eğitimin her zaman birinci öncelikleri olduğunu belirten Başkan Çelikcan’ın “Her şeyin başı eğitimdir. Eğitim bireyi geliştirdiği oranda ülkenin kültürel, sosyal ve ekonomik kalkınmasını da gerçekleştirdiği için güçlü bir araçtır Nitelikli bir eğitim vererek çocuklarımızı geleceğe en güzel şekilde hazırlamalıyız. Yüreğir 11 kültürevinde özellikle maddi durumu iyi olmayan öğrencilere yönelik her yıl düzenlenen ders takviye kursları ile birçok öğrencimiz istedikleri, çok güzel okullara yerleşti.Bütün öğrencilerimiz kültürevlerimizde verilen kurslardan ücretsiz olarak faydalanmaya devam edeceklerdir.

Ülkemiz genç nüfuslu bir ülke. Eğer çocuklarımızı ve gençlerimizi iyi eğitip,donanımlı, kendi ayakları üzerine durabilen, kendisini, ailesini, vatanını, milletini, bayrağını seven, tarihinin ve değerlerinin farkında olan bireyler olarak yetiştirebilirsek ülkemizin yarınlarını da garanti altına almış oluruz,şüphesiz en önemli güç iyi eğitilmiş insan gücüdür. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı ne kadar bilgili ve donanımı yetiştirirsek geleceğimizi o kadar sağlama alırız. Yarınlara daha güvenle bakarız. Bütün öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve ailelerimize 2018-2019 Eğitim Öğretim döneminde başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Adana Haber

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?