" /> Başkan Çelikcan’dan Enflasyonla Mücadeleye Destek – MNT Haber Ajansı – Gerçek Haberin Yeni Adresi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Başkan Çelikcan’dan Enflasyonla Mücadeleye Destek

Başkan Çelikcan’dan Enflasyonla Mücadeleye Destek

Adana (CUHA) – Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan hükümetin enflasyonla topyekun mücadelesini sonuna kadar desteklerini belirterek ”Belediyemize ait tüm ücretli hizmetlerimizde yüzde 10 indirim yapacağız” dedi.

Başkan Çelikcan yaptığı açıklamada ”Türkiye Ağustos ayı ile birlikte doğrudan para birimine yönelik spekülatif ataklarla karşı karşıya kalmıştır. Hükümetimiz ardından etkin bir mücadele içine girmiştir.Son dönemde
kurda yaşanan dengesizlik sona ermiştir.

Yaşanan bu dengesizlikten dolayı fiyat artışlarını dengelemek için Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Hükümetimizin Enflasyonla Mücadele Kampanyasına destek kampanyasını sonuna kadar destekliyoruz. Yüreğir Belediyesi olarak belediyemize ait tüm ücretli hizmetlerimizde yüzde 10 indirim yaparak destek veriyoruz.

Türk Milleti tarihten bu yana bir çok badire atatmıştır. Şu anda da Türkiye üzerinde oyun oynanmak istenmektedir. En son olarak 15 Temmuz hain darbe girişiminde başarılı olamayan FETÖ Terör Örgütü ve işbirlikçileri sudan bahanelerle ekonomik yaptırımlar uygulamaya kalkışıp ülkemizi zor durumda bırakmaya çalışıyorlar. Biz bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde bir ve beraber olduğumuz sürece bütün zorlukların üstesinden geliriz.

Bütün vatandaşlarımızı da bu kampanyaya destek vermeye davet ediyorum. Böylece Türk Milletini köşeye sıkıştırmak isteyen içteki ve dıştaki düşmanlarımızın oyunu boşa çıkacaktır.” diyerek kampanyaya bütün
vatandaşların destek vermesini istedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?