" /> Başkan Erkoç: Tüm Çalışmalarımız Daha Huzurlu Bir Kahramanmaraş ve Türkiye İçindir – MNT Haber Ajansı – Gerçek Haberin Yeni Adresi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Başkan Erkoç: Tüm Çalışmalarımız Daha Huzurlu Bir Kahramanmaraş ve Türkiye İçindir

Başkan Erkoç: Tüm Çalışmalarımız Daha Huzurlu Bir Kahramanmaraş ve Türkiye İçindir

Kahramanmaraş (CUHA)- Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi geleneksel hale getirdiği aşure programında 10 kişilik aşure dağıttı.

Ulucami yanında gerçekleştirilen aşure programında binlerce insan katılırken, Büyükşehir Belediyesi’nin bu aşure dağıtımından dolayı oldukça mutlu olduklarını ifade ederek teşekkür ettiler.

Etkinlikte konuşan  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç: “Allah’a hamdolsun halkımızla beraberiz. Bugün aşure programımıza katılan çok değerli hemşehrilerimize en kalbi duygularımızla minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz. Allah onlardan razı olsun, Allah’ım dualarını kabul eylesin. Allah’ım bizleri, ilimizi, ülkemizi belalardan ve musibetlerden korusun İnşallah” dedi.

Erkoç, mübarek günlerde dileklerinin daha huzurlu, daha sağlıklı daha mutlu bir Kahramanmaraş ve Türkiye oluğunu vurgulayarak, “Bu mübarek günlerde bizim çok dua etmemiz gerek. Hem bizim için hem gönül coğrafyamız için. Milletimizin duasına çok ihtiyacımız var. Allah birlik ve beraberliğimizi daim eylesin, Allah dualarımız kabul eylesin. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz”  diye konuştu.

Başkan Erkoç’un konuşmasının ardından yapılan dua ile aşure programı sona erdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?