• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Başkan Filik’in Toplantısı Mitinge Dönüştü

Başkan Filik’in Toplantısı Mitinge Dönüştü

Adana (CUHA) – Cumhur İttifakının MHP’li Yumurtalık Belediye Başkan adayı Türkeş Filik’in basın açıklaması görkemli bir mitinge dönüştü.

Türkeş Filik’in Yumurtalık Belediye binası bahçesinde yapmış olduğu basın açıklaması yoğun ilgi gördü ve görkemli bir mitinge dönüştü. Cumhur İttifakının MHP’li Yumurtalık Belediye Başkan adayı Türkeş Filik’in Yumurtalık’da ‘’Zillet İttifakı’’ propagandası yapıldığına işaret ederek ancak bu propagandaları yapanların dün olduğu gibi bugünde asla amaçlarına ulaşamayacaklarının altını çizdi.

Yumurtalıklıların akın ettiği açık hava basın toplantısında hemşerilerine hitap eden Yumurtalık Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Yumurtalık Belediye Başkan Adayı Türkeş Filik konuşmasına “Gönülleri birleşenler selam sizlere” diyerek başlarken “Bizler Kaosa Karşı Beka Diyenleriz, Zillete Karşı Cumhur Diyenleriz, Teröre, İhanete ve Bozguna Karşı Türk Milletinden Yana Olanlarız.” dedi

Toplantıya Yoğun Katılım Oldu
Toplantıya, Milliyetçi Hareket Partisi Adana Millet Vekili Ayşe Sibel Ersoy Milliyetçi Hareket Partisi İl Kadın Kolları Başkanı Dudu Yaşar, Ak Parti Yumurtalık İlçe Başkanı Recep Aşkar, Milliyetçi Hareket Partisi Yumurtalık İlçe Başkanı Halim Özyürek, MHP Ceyhan İlçe Başkanı Erdoğan Ekli, Ak Partili ve MHP’li Yöneticiler, Muhtarlar, ve Çok Sayıda Vatandaş Katıldı.

Milletimiz Tercihini Cumhurdan Yana Yapacak
Başkan Filik, ‘’Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı, bilge Liderimiz Sayın Doktor Devlet Bahçeli’nin öncülüğünde yeni kapı ruhuyla başlatılan Cumhur İttifakı ilk zaferini 24 haziran 2018 de kazanarak geleceğin güçlü türkiye’sinin temellerini atmıştır.
Allah’ın izni ile 31 mart 2019 da yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde de milletimiz tercihini Cumhurdan yana yapacak ve hem ilçemizde hem ülke genelinde yeni bir zafer kazanarak ittifakın daha sağlam zemine oturtulması sağlanacaktır. Çünkü bizler kaosa karşı beka diyenleriz, zillete karşı cumhur diyenleriz, teröre, ihanete ve bozguna karşı türk milletinden yana olanlarız.’’dedi.

Belediye Gelirlerimiz Azaldı, Sorumluluk Alanımız Artdı
Cumhur İttifakı Yumurtalık Belediye Başkan Adayı Türkeş Filik, ‘’Belediye Başkanlığım süresince her zaman hemşerilerimizden yana olduk, kimseyi ötekileştirmemeye çalıştık. “Belediyecilik dokunmaktır, düşünmektir, hissetmektir ve Aşkla sorunlara odaklanmaktır. Belediyecilik gülümseyen yüzdür, uzatılan eli geri çevirmeyen cömertliktir, darda kalanların acil yardımıdır” Anlayışı ile hemen hemen her vatandaşımızın taleplerini karşılamaya çalıştık. Takdir edersiniz ki Büyükşehir Belediye kanununun yürürlüğe girmesiyle belediye gelirlerimiz azalırken sorumluluk alanımız artmıştır. bu nedenle hizmetlerde bazı aksamalar olsa da bizler büyükşehir yada ilçe belediyesi ayrımı yapmadan her soruna imkanlar ölçüsünde müdahale etmeye çalıştık.’’dedi.

Mahallelerimizde Yapılmayan Yol Kalmayacak
Başkan Filik, ‘’Belediyemizin mali durumunu daha iyi seviyelere getirerek AK Partili ve Milliyetçi Hareket Partili vekil ve bürokratlarımızın girişimleri ile tüm mahallelerimizde Beş Milyon Lira proje bedeli olan iller bankası destekli parke taşı döşeme işini başlattık. hava koşullarının elvermesi halinde şubat ayı içerisinde mahallelerimizde yapılmayan yol kalmayacaktır. Her türlü imkansızlığa rağmen ilçemize dört adet park ve çocuklarımız için 12 adet oyun grubu kazandırdık.’’ dedi.

Her Yıl Bin Öğrenciyi Ücretsiz Taşıdık
Başkan Filik,‘’İsken Enerji ve Sanko holdingin katkılarıyla her yıl bin öğrencimizi okullarına ücretsiz taşıyarak aile bütçesine aylık ortalama üç yüz elli lira katkıda bulunduk.’’ Dedi

Cumhur İttifakı İle Daha Güçlü Olacağız
Başkan Filik, ‘’Cumhur ittifakı ile daha güçlü olacağız ve ilçemize kalıcı hizmetler yapacağız. bu nedenle; giremediğimiz gönüllere girmek amacıyla önümüzdeki beş yıl için ben sizlerden güven oyu istiyorum. Hepinizi saygıyla selamlıyor, beka için milli karar cumhur için istikrar diyorum. ‘’dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?