" /> Başkan Kimyeci Hizmet Denetimlerine Devam Ediyor – MNT Haber Ajansı – Gerçek Haberin Yeni Adresi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Başkan Kimyeci Hizmet Denetimlerine Devam Ediyor

Başkan Kimyeci Hizmet Denetimlerine Devam Ediyor

Hatay (CUHA)- Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci hizmet denetimleri programı kapsamında şehir genelinde bulunan 11 bin 250 çöp konteynerinde rutin olarak sürdürülen bakım, onarım ve hijyen çalışmalarında incelemelerde bulundu.

Başkan Kimyeci denetimler esnasında yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi; “Şehrimiz genelinde bulunan 11 bin 250 konteynerimizin haftada bir kez yıkamasını, ayda bir kez de bakım ve onarım çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Milletimizin bize emanet ettiği kaynakları randımanlı bir şekilde kullanmak ve uzun ömürlü demirbaş olarak kullanabilmenin gayreti içerisindeyiz. Antakya Belediyesi olarak başta 6 bin konteynerimiz vardı, bunun üzerine 5 bin 250 tane daha yeni konteyner ilave ederek yüzde 87 nispetinde konteynerlerimizi arttırdık. Burada amacımız esasen çöpleri düzenli bir şekilde, her gün makinalarımız ve personellerimiz yardımı ile hızlı bir şekilde alalım, çevremiz temiz olsun, sinek ve kokuya mahal olmasın. Aynı zamanda bakım onarım faaliyetleri ayda bir aynı konteynere denk gelecek periyotta gerçekleştiriyoruz. Böylece milli servetimizi uzun ömürlü kullanabilmenin gayreti içerisindeyiz.”

Başkan Kimyeci konuşmaların ardından konteyner onarım çalışmaları gerçekleştiren personellere emeklerinden dolayı teşekkür ederek kolaylıklar diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?