• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Başkan Üçdağ Yeniden Doğdu

Başkan Üçdağ Yeniden Doğdu

Adana (CUHA) –  Adana 1 No’lu Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Yusuf Ziya Üçdağ, karaciğer nakli ameliyatı oldu.

Dokuz yıldır karaciğer siroz rahatsızlığı ile mücadele eden Başkan Yusuf Ziya Üçdağ, Başkent Üniversitesi Adana Doktor Turgut Noyan Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde başarılı bir operasyonla yeniden hayata bağlandı.
Karaciğer nakli gerçekleştirilen Üçdağ’ın, ailesinin ve arkadaşlarının destekleri, doktorlarının uyguladığı tedaviler sonucu ameliyat olma aşamasına kadar iyi hazırlandığı belirtildi.

Gaziantep’in Nizip ilçesinde geçirdiği trafik kazası sonrası beyin ölümü gerçekleşen Mehmet Ali Güngördü’nün ailesi tarafından organlarının bağışlanması sayesinde dokuz yıldır nakil bekleyen Üçdağ’a karaciğer naklinin gerçekleştirildiği öğrenildi.

Başkent Üniversitesi Adana Doktor Turgut Noyan Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin özel nakil ekibinin başarıyla tamamladığı ameliyat sonrası esnaf oda başkanları, milletvekilleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, belediye başkanları ve meclis üyeleri ziyaretine gelerek Üçdağ’ı yalnız bırakmadılar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?