" /> Batman Valisi Hulusi Şahin, “Kadına Şiddete Sıfır Tolerans” – MNT Haber Ajansı – Gerçek Haberin Yeni Adresi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Batman Valisi Hulusi Şahin, “Kadına Şiddete Sıfır Tolerans”

Batman Valisi Hulusi Şahin, “Kadına Şiddete Sıfır Tolerans”

Batman  (CUHA) – Batman Valisi Hulusi Şahin ve eşi Ebru Şahin, “25 Kasım “Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü” kapsamında Batman Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı Şiddeti Önleme ve İzleme Merkezi Müdürlüğü ile bazı STK’lar tarafından Batman Park AVM’de açılan stantları ziyaret ettiler.
Bu yıl “Kadına Şiddete Sıfır Tolerans” temasıyla gerçekleştirilen “Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü” kapsamında farkındalık oluşturmak amacıyla Şiddeti Önleme ve İzleme Merkezi Müdürlüğü, Batman Barosu ile  Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Batman şubesi tarafından açılan stantları ziyaret eden Vali Şahin, yürütülen çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.
Şiddeti Önleme ve İzleme Merkezi Müdürlüğü  yetkilileri, kadına yönelik şiddetle mücadele kapsamında vatandaşları bilinçlendirmek ve farkındalık oluşturmak amacıyla  kentin farklı yerlerindeki bilboardlarda ve 50 belediye otobüsüne farklı afiş çalışmasının yapıldığını belirttiler.
Stantları ziyaret eden vatandaşlarla yakından ilgilenen Vali Hulusi Şahin ve eşi Ebru Şahin, kendileriyle bir süre sohbet ettiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?