" /> Baysal: Şimdi Ekonomide Birlik Zamanidir – MNT Haber Ajansı – Gerçek Haberin Yeni Adresi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Baysal: Şimdi Ekonomide Birlik Zamanidir

Baysal: Şimdi Ekonomide Birlik Zamanidir

Adana (CUHA) – Yusuf Baysal Grup Yönetim Kurulu Üyesi Harun Abdullah Baysal ülkenin için bulunduğu ekonomi ile ilgili açıklamada bulunarak; “Şimdi birlik zamanı” dedi.

Baysal yaptığı açıklamada Türkiye’nin içeride ve dışarıda ekonomi ve sosyal alanlar ile ilgili dönemler yaşadığını vurgulayarak, “Milletimizin tarihten gelen destansı kahramanlıkları ve güçlü iradesi ile ülkemiz üzerinde oynanan oyunları, bertaraf edecektir” diye konuştu.

Son olarak, ülkenin ekonomik yönden kıskaca alınmak istendiğine işaret eden Baysal, millete vurulmak istenen prangaları, birlik, beraberlik, dayanışma ve kardeşlik ruhu içerisinde aşacaklarına olan inancını dile getirdi.

Baysal, benlik söylemlerinin yerini, biz söylemlerinin alma döneminde olduklarını belirterek, “Ülkemizin güçlü ekonomisini ayakta tutup, daha da güçlendirerek, piyasamızı canlandırmamız şarttır. Faizlerin yüksek olması ticareti zayıflatıyor. Ancak, bu durumu düzeltmemiz biz işadamlarının ellerinde. Benlikten çıkıp, bizliğe yani ülkemizin ekonomisini düşünüp ve üretim için kollarımızı sıvayarak, taşın altına elimizi koymamız gerekmektedir. Güçlü bir milli iradeye sahip olan milletimizin örneği dünyada yoktur. Öncelikle üzerimizde oluşan olumsuz rehavetten uzaklaşıp, ekonomimize olan güvencimizden asla vazgeçmeden, milli ekonomimize sonuna kadar sahip çıktığımızı şimdi ortaya koyma zamanıdır. Zaman Türkiye zamanıdır” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?