• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Boyvadaoğlu, Başkan Zeydan Karalar’ı Ziyaret Etti

Boyvadaoğlu, Başkan Zeydan Karalar’ı Ziyaret Etti

Adana (CUHA) – İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ı ziyaret etti. Ziyarette CHP Adana İl Başkanı Emrah Kozay’da hazır bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi ile İYİ Parti arasında ittifak kararı alındıktan sonra Adana’da Cumhuriyet Halk Partisi’nin aday çıkartacağı ve burada İYİ Parti’nin bu adayı destekleyeceği duyuruldu. Duyurunun hemen ardından ise Adana’da başarılı çalışmaları ile Türkiye’de örnek gösterilen Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi. Karalar’ın aday gösterilmesinin ardından ise Adana’da 30 bin kişi Başkan Zeydan Karalar’ı karşıladı.  Karşılamada konuşan İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu, Zeyda Karalar’ın sadece CHP’nin değil İYİ Parti’nin de adayı olduğunu ve tüm teşkilatları ve 160 bin seçmenle Zeydan Karalar’ın yanında olduklarını söylemişti.

Ziyarette Cumhuriyet Halk Partisi Adana İl Başkanı Emrah Kozay’da hazır bulunurken 2019 seçimleri ile ilgili olarak karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Başkan Zeydan Karalar’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, seçimleri kazanıp Adana’ya özlemini duyduğu halkçı belediyecilik anlayışını getireceklerini söyledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?