" /> Bücür, Cem Yılmaz’ın izinde – MNT Haber Ajansı – Gerçek Haberin Yeni Adresi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Bücür, Cem Yılmaz’ın izinde

Bücür, Cem Yılmaz’ın izinde

Adana (CUHA) – 25. Uluslararası Adana Film Festivali’ndeki galada hayranlarıyla buluşan 15 yaşındaki oyuncu Berat Efe Parlar, sinema serüvenini hem oyuncu hem de yönetmen olarak sürdürmek istediğini söyledi.

Adana Büyükşehir Belediyesi’nce bu yıl 25’incisi düzenlenen Uluslararası Adana Film Festivali’nde düzenlenen galada Bücür filminin yönetmeni ve oyuncuları Adanalı seyircileriyle buluştu. Kahkahalarla izlenen filmin başrol oyuncusu 15 Berat Efe Parlar, sinema kariyerinde Cem Yılmaz’ı örnek aldığını belirtip, hem yönetmen hem de oyunculuğu bir arada sürdürmeyi amaçladığını belirtti.

ADANALI GENÇLER GALAYA AKIN ETTİ
25. Uluslararası Adana Film Festivali’nde Bücür filminin gala gösterimi Cinemaximum Sineması’nda gerçekleştirildi. Yönetmen Umut Kırca ve oyuncular Berat Efe Parlar, Taner Barlas, Hamdi Kahraman ve Ali Rıza Tanyeli, Adanalı sevenleriyle bir araya geldi. Kahkahaların yankılandığı 90 dakikalık filmin ardından filmin yönetmeni ve oyuncular, Adanalı sinemaseverlerin sorularını yanıtladı.
Bücür’ün başrol oyuncusu 15 yaşındaki Berat Efe Parlar, 4 yaşından beri oyunculuk yaptığını belirtip, kariyerinde Cem Yılmaz’ı örnek aldığını söyledi.

“İDOLÜM CEM YILMAZ”
Türk Sineması’nda çok köklü ve önemli bir yere sahip olan Adana Film Festivali’nin konuğu olmaktan kıvanç duyduğunu kaydeden Barış Efe Parlar, “Sinemadaki idolüm Cem Yılmaz. Onun gibi milyonların sevgilisi bir sanatçı olmak istiyorum. Hem yönetmen, hem de oyuncu olarak filmler çekmeyi hedefliyorum” dedi.

BÜCÜR’Ü GENÇLER ÇOK SEVDİ
Yönetmen Umut Kırca ise gençlerin ön planla olduğu bir eser ortaya çıkarmayı hedeflediklerini, 21 Eylül’de vizyona giren Bücür’ün seyirciden çok pozitif tepkiler aldığını görmekten büyük mutluluk duyduklarını dile getirdi. Umut Kırca, “Bücür, yetimhanede çocukluğunu yaşayan bir gencin ailesini bulma yolculuğunu anlatıyor. Bücür’ün ailesini ararkan başına gelen heyecan dolu olayları anlatıyor. Güzel bir iş yaptığımızı düşünüyorum. Galalarda seyircilerin pozitif tepkileri de bunu ispatlıyor. Umarım, Bücür’ün yeni maceralarını da çekeriz” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?