• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Çarıklara Sosyal Tesis Temeli Atıldı

Çarıklara Sosyal Tesis Temeli Atıldı

MERSİN (CUHA) -Çarıklar Mahallesine Anamur Belediyesi Mehmet Türe’nin girişimleri ile Sosyal Tesis temeli atıldı.
Geçtiğimiz Günlerde Akdeniz Mahallesinde Köylü Pazarının temel atma törenini ve Ören Mahallesinde Stadyum yenileme projesinin startını veren Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe bu hafta ise Çarıklara imzasını attı.
Bu bağlamda yıllardır atıl durumda olan Çarıklar Eski Hali’nin yerine Çarıklar Sosyal Tesisinin temel atma törenini gerçekleştirdi.
Gerçekleşen temel atma törenine Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe ”nin yanı sıra İYİ Parti Anamur İlçe Başkanı Erdal Bulut, İYİ Parti Gençlik Kolları Başkanı Fatih Akçoru, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

“Şehidimizin Adını Vereceğiz”.

Törende Konuşan Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe “ Yıllardır atıl durumda olan, çarıklar Eski Halini yıkarak yerine Çarıklar Mahallemize yakışır bir tesis kuruyoruz. Tesisimiz içinde çim saha, kafe, kafeterya, ve kamelyaların yer aldığı bir yeşil alan şeklinde olacak. Mahallelerimizin istediği zaman gelip spor yapabileceği, oturup çayını kahvesini içip sohbet edebileceği, eşi ile dostu ile vakit geçirebileceği yeni bir yaşam alanı inşa ediyoruz. “ dedi
Sözlerine devam eden Türe “ henüz isim belirlemedik ama, tabi her projemizde olduğu gibi, buraya da bir şehidimizin adını vereceğiz. Bu vesile ile şehitlerimizin adının yaşamasını devam ettireceğiz. İnşallah bir aksilik çıkmazsa, 2 ay sonra tesisimizi hizmete açacağız. “ diyerek sözlerini tamamladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?