• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Çelik: ”31 Mart’ta Yeni Sistemin Son Tuğlasını Koyacağız”

Çelik: ”31 Mart’ta Yeni Sistemin Son Tuğlasını Koyacağız”

Adana (CUHA) – Ceyhan’da Cumhur İttifakı’nın seçim irtibat bürosu, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik ile binlerce vatandaşın katılımıyla törenle açıldı.
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Ceyhan’da Cumhur İttifakı Ceyhan Belediye Başkan Adayı Ali Alper Boydak ve Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü ile birlikte seçim irtibat  bürosunun açılışını coşkulu bir kalabalıkla yaptı. AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, 31 Mart seçimleri sonrasında Ali Alper Boydak kardeşimle Ceyhan kazanımlarını koruyarak, daha ileri güçlü kazanımlara yürüyeceğini söyledi.
Cumhur İttifakı’nın İnönü Bulvarı üzerinde AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik’in de katılımlarıyla gerçekleşen seçim irtibat bürosu açılışı saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. AK Parti Ceyhan İlçe Başkanı Muhammed İslam Bünül’ün yaptığı açılış konuşmasının ardından Cumhur İttifakı
Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik alanı dolduran yüzlerce Ceyhanlı’ya seslendi.
ÇELİK: 31 MART’TA YENİ SİSTEMİN SON TUĞLASINI KOYACAĞIZ
Türkiye’nin geçmişte yaşadığı sorunları aşmak için yeni sistemin son tuğlasını 31 Mart’ta millet olarak koyacaklarını söyleyen AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, ” Ceyhan’ımızın ve Adana’mızın referandumda verdiği büyük destekle Cumhurbaşkanlığı Hükumet Sistemine verdiği destekle yeni sisteme geçtik. Cumhurbaşkanlığı Hükumet Sistemi ile de bir kez daha milletin iradesinin üzerinde söz ve karar sahibi olamayacağını bir kez daha ortaya koyduk. Daha sonra Sayın Cumhurbaşkanımız referandumdan sonraki Cumhurbaşkanlığı Hükumet Sisteminde ki ilk seçimde seçildi. Buna Ceyhan’ımızın çok büyük katkısı oldu. Şimdi Cumhur Başkanlığı Hükumet Sisteminin ilk yerel yönetimler seçimlerine gidiyoruz. Dolayısıyla tabloda ki eksik parçayı tamamlamak için 31 Mart seçimleri önümüzdeki son aşamadır. 31 Mart seçimlerinde Türkiye’nin her tarafında olduğu gibi Adana’nın her tarafında da sandıktan Cumhur İttifakının adaylarını güçlü bir şekilde çıkardığımızda, Türkiye’nin geçmişte yaşadığı sorunları yeni sistemin son tuğlasını koyarak ortadan kaldırmış olacağız. 31 Mart seçimleri sonrasında Ali Alper Boydak kardeşimle Ceyhan kazanımlarını koruyarak, daha ileri güçlü kazanımlara yürüyecek” dedi.
BAŞKAN BOYDAK: YENİ DESTANLAR YAZACAĞIZ
Cumhur İttifakının Türkiye’nin dört bir yanında zafere ulaşacağını söyleyen Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak, ”Cumhur İttifakını sadece Ceyhan’da Adana’da değil Türkiye’nin dört bir yanında hep birlikte zafere ulaştıracağız. Milletimiz tarihinde olduğu gibi 15 Temmuz’da da büyük bir destan yazmıştır. Cumhur İttifakının neferleri olarak 31 Mart akşamı da yeni destanlarımızı, bu coğrafya da oyunlar oynayanlara karşı yine kazanacağız. Önce Allah’ın izniyle sonra sizlerin desteğiyle Adana’nın tüm belediyelerinde Cumhur İttifakı zaferini yaşatacağız ” dedi.
”ZİLLET İTTİFAKININ MEMLEKETE HİÇ BİR FAYDASI YOK”
Zillet İttifakı adaylarının bu memlekete verecek hiçbir şeylerinin olmadığını dile getiren Başkan Boydak, ” Karşımızda Millet İttifakı denilen aslında Zillet İttifakı var. CHP, HDP ve İYİ Parti bir araya gelmiş durumda. Bu üç grup birbirinden farklı düşüncelere sahip. Bu grupların memlekete verecekleri hiçbir fayda yok” şeklinde konuştu.
BAŞKAN BOYDAK: YENİ PROJELERE HÜSEYİN SÖZLÜ İLE BİRLİKTE İMZA ATACAĞIZ 
Cumhur İttifakı Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü ile birlikte omuz omuza vizon projelere imza atacaklarını söyleyen Başkan Boydak, ”Abdülhamid Han’a, Turgut Özal’a ve 18 yıldır da Recep Tayyip Erdoğan’a karşı oyunlar oynanıyor. Cumhur Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli 15 Temmuz hain darbe girişimi sonrası ülkenin bekası için nasıl omuz omuza verdiyse, Adana Büyükşehir Belediye Başkanımız Hüseyin Sözlü ile bu kardeşiniz de 31 Mart sonrası omuz omuza vererek çalışacak. Önce Allahın izniyle ardından genel başkanlarımızın destekleriyle memleketimizin bekası için yeni projelere birlikte imza atacağız” şeklinde konuştu.
BAŞKAN SÖZLÜ: CEYHAN’IN YÜKSELİŞİ YENİDEN BAŞLAYACAK 
Doğduğumuz, büyüdüğümüz, yetiştiğimiz evimizde coşkuyla karşılanmaktan gurur duyduğunu söyleyen Cumhur İttifakı Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü, ” 31 Mart’ta Ceyhan’da Ali Alper Boydak ile büyükşehirde bu kardeşinizin başkanlığında Adana ve Ceyhan’ın yeniden yükseliş dönemi olacak. Sayın Cumhurbaşkanımız geçenlerde Adana’dan giden gençlere dedi ki ‘Adana’yı İstiyorum.’ 31 Mart seçimleri sonrası Adana’nın başta raylı sistem sorunu olmak üzere tüm meselelerini Cumhurbaşkanımızın önderliğinde çözeceğiz. Karşı ittifakın meclis üyelerine baktığımız zaman listelerinde kirli ittifakın söylemediği partinin adaylarının daha fazla olduğunu görüyoruz. Bu yüzden özellikle Ceyhan’da Ali Alper Boydak’ı, Seyhan’da Fikret Yeni’yi, Çukurova’da Yusuf Baş’ı, Yüreğir’de Fatih Kocaispir’i desteklemek zorundayız. Hiçbir Adanalı kirli ittifakın eş başkanlarıyla yönetilmek istemez” dedi.
Konuşmaların ardından Cumhur İttifakı Seçim İrtibat Bürosu açılışı AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Ceyhan’da Cumhur İttifakı Ceyhan Belediye Başkan Adayı Ali Alper Boydak ve Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü, 23, 24 ve 25. Dönem Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, AK Parti’li ve MHP’li il ve ilçe yöneticileri,belediye meclis üyeleriyle birlikte binlerce Ceyhanlının katılımıyla gerçekleşti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?