" /> Ceyhan Başarı Kolejinin Açılışı Yapıldı – MNT Haber Ajansı – Gerçek Haberin Yeni Adresi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Ceyhan Başarı Kolejinin Açılışı Yapıldı

Ceyhan Başarı Kolejinin Açılışı Yapıldı

ADANA (CUHA)- Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, Özel Ceyhan Başarı Koleji’nin açılış törenine katıldı. Açılış kurdelesini kesen Başkan Boydak, eğitimde önemli gelişmeler kaydedildiğini belirtti.

Ceyhan Belediye meclis üyesi Mustafa Korkmaz ile eğitimci Fuat Karacaoğlu’nun yaptığı Özel Ceyhan Başarı Koleji’nin açılış törenine katılan Başkan Boydak, ilçemize ve tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını diledi.

Boydak; “Huzurlu Nesiller Yetiştirmek İçin, Huzursuz Öğretmenlere İhtiyaç Var”

Ülkemizde ve Ceyhan’da eğitim kalitesinin yükseldiğine dikkat çeken Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, “2018-2019 eğitim öğretim yılı başladı. Ülkemizde eğitimde önemli gelişmeler yaşanırken özellikle şu dönemde siyaset olsun diye söylemiyorum, milli eğitim bakanımız gerçekten her kesimin takdir ettiği bir eğitim adamı. Mutlaka çok büyük değişikliklerle Türk Milli eğitimine katkısı olacaktır. Sayın Bakanımızın Konuşmasında hoşuma giden bir cümleyi sizlerle paylaşmak istiyorum, ‘huzurlu nesiller yetiştirmek istiyorsak, huzursuz öğretmenlere ihtiyacımız var.’ Yani çocuklarımızın durumunu dert eden, ilgilenen, hemhal olan öğretmenlere ihtiyacımız var. Bugünkü öğretmenlerimizden de daha çok gayret bekliyoruz. Eğitimde önemli gelişmeler yaşanıyor bu durum ilçemiz Ceyhan’a da büyük fayda sağlayacağını düşünüyorum. İlçemiz için önemli bir açılış için burada toplandık. Değerli hocamız Fuat Karacaoğlu ve değerli abimiz, meclis üyemiz sayın Mustafa Korkmaz’ın beraber açtıkları okulun memleketimize fayda sağlayacağını düşünüyorum. Karacaoğlu ve değerli meclis üyemiz sayın Korkmaz’ı kutluyor. Ceyhanımıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, Adana Büyükşehir Belediyesi birinci koordinasyon bölge müdürü, meclis üyeleri ve işletme sahipleri ile kurdeleyi keserek açılışı gerçekleştirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Adana Haber

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?