" /> CHP’li Özgür, ”Mahir Bey işine baksın” – MNT Haber Ajansı – Gerçek Haberin Yeni Adresi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
CHP’li Özgür, ”Mahir Bey işine baksın”

CHP’li Özgür, ”Mahir Bey işine baksın”

(MNT) – AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal geçtğimiz günlerde CHP’deki Kurultay tartışmaları için bir açıklamada bulunmuştu. Ünal’ın o açıklamalarına Bugün CHP Grup Başkan vekili Özgür Özel’den bir cevap geldi.

 

AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal Ne Demişti..

” Bizim CHP’nin içiyle işimiz olmaz. Bana bir soru soruldu. Ben de Muharrem İnce‘nin ‘Yenilgiyi kabul etmeyenler başarı kazanamazlar sözü kıymetli’ dedim Muharrem İnce yenilgiyi kabul etti Kılıçdaroğlu etmedi. Siz kaybettiğiniz her seçimi şaibeli görüyorsunuz. Ben şu soruyu soruyorum; Siz bir insanı Türkiye’yi yönetmesi için seçeceksiniz ama partinizi yönetmesine rıza göstermeyeceksiniz. Yenilenler yenilginin sorumluluğunu üstlenmelidir. Kim olursa. Biz hiç yenilgi yaşamadık ama 3 dönem kuralı getirdik. Seçimi kaybedenlerin özeleştiri yapmaları gerekir. Biz karşımızda güçlü bir muhalefet istiyoruz. Kemal Kılıçdaroğlu gider kalır bu beni ilgilendirmez. Ben CHP’nin Türk siyasetine yansıyan durumuyla ilgileniyorum. CHP’nin Türk siyasetini zehirlediğini görüyorum.”

 

CHP Grup Başkan vekili Özgür Özel’in O Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal’ın CHP’deki olağanüstü kurultay tartışmalarına ilişkin sözlerinin üzerine CHP Grup Başkan vekili Özgür Özel, “Demokrasiyi bir ülkede yerin altına gömmüş bir partiden alacak demokrasi aklımız yoktur.” dedi.

CHP Grup Başkan vekili Özel, AK Parti kongresi öncesinde Mahir Ünal’ın çalışma yaptığını, onu iyi bildiğini belirterek, şunları kaydetti:

“İçine Mehmet Metiner nereden kaçıyor durduk yerde? Mahir Ünal’ın içine bir anda Metin Külünk nereden kaçmış? Mahir Ünal’ın içine kaçmış olan bu arkadaşların, bu kürsüdeki çabaları onları milletvekili yapmaya yetti mi? CHP ile ilgilenen, genel başkana hakaret eden, CHP yöneticilerine tehditler savuran Metin Külünk’ler, Mehmet Metiner’ler, Şamil Tayyar’lar nerede? Onlar neredeyse, yakında Mahir Ünal da orada. Mahir Ünal bunu bildiği için şimdi CHP kurultayı üzerinden AKP kurultayına konuşuyor. Bunlara karnımız tok. Mahir Bey işine baksın.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?