• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Cumhur İttifakı Karaisalı’da İki Farklı Noktada Seçim İrtibat Bürolarını Açtı

Cumhur İttifakı Karaisalı’da İki Farklı Noktada Seçim İrtibat Bürolarını Açtı

Adana (CUHA) – Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, “Kuvayi Milliye ruhunu taşıyan Karaisalı, bugün de PKK’lı eş başkanlara müsaade etmeyecek, Cumhur İttifakı’nın arkasında dimdik duracaktır” dedi.

Cumhur İttifakı Adana’da seçim irtibat bürolarını açmaya devam ediyor. Son olarak Karaisalı merkezinde iki farklı noktada kurulan Cumhur İttifakı Seçim İrtibat Büroları’nın açılış törenine Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hüseyin Sözlü de katıldı.

Açılışlarda konuşan Cumhur İttifakı Karaisalı Belediye Başkan Adayı Sadettin Aslan, ilçede gerçekleştirdiği hizmetlerde Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ile her zaman uyum içerisinde çalıştıklarını, Büyükşehir Belediyesi hizmetlerinden Karaisalı’nın en iyi biçimde yararlandığını aktarırken ikinci beş yıllık hizmet sürecinde de ilçenin gelişerek değişmeye devam edeceğini belirtti.

“TARİH YAZACAK HİZMETLERİMİZLE HAZIRIZ”

Sözlü de açılışlarda yaptığı konuşmalarda “Kurtuluş Savaşı’nda, milli mücadelemizde nasıl ki Karaisalı halkı düşman çizmesini toprağına değirmediyse bugün de ülkemizin dışarda ve içerde terör örgütlerine karşı verdiği mücadelede ihanete geçit vermeyecek, PKK ile işbirliği yapanlara fırsat tanımayacak, Cumhur İttifakı’ndan desteklerini esirgemeyecektir” dedi.

Konuşmaların ardından açılış kurdeleleri kesilerek Seçim İrtibat Büroları Karaisalı halkının hizmetine sunuldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?