• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Cumhur İttifakı Karataş’ta da Zillete Geçit Vermeyecek

Cumhur İttifakı Karataş’ta da Zillete Geçit Vermeyecek

Adana (CUHA) – Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Karataş’ın mahallelerini ziyaret ederek hemşerileri ile buluştu

HEMŞERİLERİYLE KUCAKLAŞTI

Adananın kırsalında yılların ihmal edilmişliğini gideren, yaptığı hizmetler ile hemşerilerinin gönlüne taht kuran Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Karataş’ın Yemişli, isahacılı, Tabaklar, Damlapınar, Ataköy ve Tuzkuyusu Mahallelerini ziyaret ederek Karataşlı hemşerileri ile bir araya geldi.

“SONSUZ BULVARLARLA KENTİ BÜTÜNLEŞTİRİYORUZ”

Başkan Sözlü, mahalle sakinleri ile buluşmasında yaptığı konuşmalarda Ulaşımda yaptığı kritik hamlelerle trafik düğümlerini teker teker çözdüğünü, inşa ettiği köprüler ve açtığı bulvarlarla Adana’yı doğudan batıya kuzeyden güneye birbirine bağlayarak kenti bütünleştirdiklerini ifade etti.

 

SEVGİYLE KARŞILANIP TEZAHÜRATLARLA UĞURLANDI

Adana’daki hedeflerinin refah toplumu inşa etmek olduğunu belirten Başkan Hüseyin Sözlü, “Hedefimiz huzurlu, ekonomisi güçlü, insanının başı dik sırtı pek bir Adana” dedi. Adana’da kentin merkezine de kırsalına da adil hizmet sağladıklarını aktaran Başkan Sözlü, gittiği  her mahallede hemşerilerinin sevgi seliyle karşılanıp tezahüratlarıyla uğurlandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?