• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Cumhur İttifakı’ndan Akkapı Mahallesi’nde İrtibat Bürosu

Cumhur İttifakı’ndan Akkapı Mahallesi’nde İrtibat Bürosu

Adana (CUHA) – Cumhur İttifakı, Merkez Seyhan ilçesi Akkapı Mahallesi’nde seçim irtibat bürosu açtı.

Mahalle sakinlerinin yoğun katılımı ile gerçekleştirilen açılışta konuşan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hüseyin Sözlü, “Seyhan’ın güneyinde ve Yüreğir’de yılların ihmal edilmişliğini gideriyoruz. Bizim için Yeşilyurt Mahallesi ne ise Akkapı Mahallesi odur, bizim için Toros Mahallesi ne ise Hürriyet Mahallesi odur” dedi.

“AYRIMIZ GAYRIMIZ YOK”

Göreve geldiği günden bu yana Adana’da huzur iklimi tesis eden ve kentte yaşayan hemşerilerinin refah toplumunun bir parçası olması için gayret gösteren Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hüseyin Sözlü, Seyhan’ın güneyinin ve Yüreğir’in yenilenmediği sürece Adana’nın gelişip değişemeyeceğine olan inancını aktarırken “Buralarda yılların ihmal edilmişliğini gideriyoruz. Bunları oy kaygısı ile değil milliyetçi üretken belediyecilik anlayışı ile her bir köşede yaşayan hemşerimizin birinci sınıf vatandaşımız olduğunu can-ı yürekten hissetmesi için yapıyoruz” dedi.

“HAYALİ SÖYLEMLERLE DEĞİL HİZMETLERİMİZLE BURADAYIZ”

Adana’nın önümüzdeki on yılında Seyhan’ın güneyinin tercih edilen yerler arasına gireceğini, bu bölgede ciddi yatırımlar yükseleceğinin müjdesini veren Sözlü, konuşmasının sonunda “Hizmetlerimizle, icraatlerimizle burada, sizlerin yanındayız. Hayali söylemlerimiz yok, yaptığımızı konuşur, yapacağımızı ifade ederiz; şehir haritalarına işleyen planlamalarımız ortada” dedi.

Başkan Sözlü’nün konuşmalarının ardından Seçim İrtibat Bürosu’nun açılış kurdelesi kesildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?