• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Cumhur İttifakının Genç Adayı Topuz Durmak Bilmiyor

Cumhur İttifakının Genç Adayı Topuz Durmak Bilmiyor

Adana (CUHA) – Cumhur İttifakının Karataş Belediye Başkan Adayı Necip Topuz halkın içinden çıkmıyor.

Daima Sevgi Kazanacak
Karataş’ta haftanın her günü yoğun bir tempoda geçiren Cumhur İttifakının Karataş Belediye Başkan Adayı Necip Topuz “Gezmedik sokak sıkmadık el bırakmayacağız, Daima sevgi kazanacaktır.” dedi.

Cumhur İttifakına Destek Artıyor
Sürekli halkın içinde ve sokaklarda olduğunu belirten Topuz, “Seçim çalışmalarımız hızla devam ediyor. Yaptığımız ev toplantıları, mahalle toplantıları, esnaf ziyaretlerinde Cumhur İttifakına desteklerin arttığını görüyoruz.’’ dedi.

Karataş Büyük Bir Aile
Cumhur İttifakının Karataş Belediye Başkan Adayı Necip Topuz, Karataş’ı büyük bir aile olarak gördüklerini belirterek, “Karataş’da yaşayan, burada ekmeğini kazanan herkes bizim ailemizin bir üyesidir. Ben de imkan dahilinde tüm hanelere çat kapı ziyaretlerde bulunuyorum. Çaldığımız her kapı, bizi kucaklayarak açıyor. Ziyaret ettiğimiz hemşehrilerimizin dertlerini ve sorunlar ile ilgili çözüm önerilerini dinliyoruz. Karataş’ı hep birlikte yöneteceğimizi ifade etmiştim. Karataş’da gitmediğim sokak kalmayacak. Çalmadık kapı bırakmayacağım. Seçimi kazandığım taktirde şehrin imarından, temizliğinden, çevresinden, suyundan, selinden, otundan, çöpünden, konutundan, yerleşiminden, zengininden, fakirinden, yaşlısından, yetiminden, hastasından, ve sakatından sorumlu bir kişi olacağım” dedi.

Tek Adayımız Necip Topuz
Öte Cumhur İttifakının Karataş Belediye Başkan Adayı Necip Topuz’un ziyaret ettiği aileler, çat kapı yapılan ziyaretten büyük mutluluk duyduklarını belirterek, “Bizim örf, adetlerimizde misafir baş tacıdır. Cumhur İttifakının Adayı Necip Topuz’un bu ziyareti bizleri onurlandırmıştır. Kendisine yaşadığımız mahalle ile ilgili sorunlarını ve kendimizce çözüm önerilerimizi ilettik. Sağ olsun her konuya zaten hakim. Belediye Başkanlığı için tek adayımız Necip Topuz’dur. Karataş’ın sorunlarını Necip Topuz ile aşacaktır” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?