" /> Dünya Evine Giren Engelli Çiftlere Başkan Musa Öztürk’ten Destek – MNT Haber Ajansı – Gerçek Haberin Yeni Adresi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Dünya Evine Giren Engelli Çiftlere Başkan Musa Öztürk’ten Destek

Dünya Evine Giren Engelli Çiftlere Başkan Musa Öztürk’ten Destek

Adana (CUHA)- Adana’nın Kozan İlçe Belediye Başkanı Musa Öztürk, fiziksel engeli bulunan Bayram Keskin ve Sümeyye Baysu isimli engelli gençleri makamında kabul ederek, engelli gençlere destek sözü verdi.

İçerisinde bulundukları maddi sıkıntılardan dolayı düğün merasimini gerçekleştirmekte güçlük çeken, Bayram ve Sümeyye çiftinden haberdar olan Belediye Başkanımız Musa Öztürk gençleri makamında ağırladı. Gerçekleşen ziyarette içerisinde bulundukları ekonomik sıkıntıları Başkanımız ile paylaşan engelli gençlerin, düğün masraflarını üstlendiğini söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Öztürk, “aşk engel tanımaz” dedi. Başkan Öztürk, “Bu iki pırıl pırıl  gencimiz, gönüllerini birbirlerine kaptırıp evlenme kararı almışlar. Bizlere de saygı duyarak bu gençlerimize destek olmak düşer. Bir dizi ekonomik sıkıntı çeken gençlerin önündeki maddi engeli de biz kaldırıp düğün masraflarını üstleniyoruz. Kozan Belediyesi olarak bugüne kadar sosyal anlamda birçok icraatta bulunduk, bulunmaya da devam edeceğiz. Engel tanımayan gençlerimizin mutluluklarına mutluluk katmak bizlerin asli görevidir” dedi.

Ziyaret sonunda Başkan Öztürk’e teşekkür eden Sümeyye ve Bayram çifti “Başkanımız bizi çok mutlu etti. Önümüzdeki tüm engelleri kaldırdı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz, hayal etiğimiz düğünü başkanımız sayesinde gerçekleştireceğiz. Bu mutlu günümüze herkesi davet ediyoruz” dediler.

Bayram ve Sümeyye çiftinin düğün merasimleri 17-18 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
adana kozan haber

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?