" /> Dünya Temizlik Günün’de Beşiktaş’ı Vatandaşlar Temizledi – MNT Haber Ajansı – Gerçek Haberin Yeni Adresi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Dünya Temizlik Günün’de Beşiktaş’ı Vatandaşlar Temizledi

Dünya Temizlik Günün’de Beşiktaş’ı Vatandaşlar Temizledi

İstanbul (CUHA) -Beşiktaş Belediye Başkan Vekili Tahir Doğaç çöp topladı…

 Beşiktaş Belediyesi Dünya Temizlik Gününde anlamlı bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Darphane alanında toplanan vatandaşlar, belediye personeliyle birlikte Beşiktaş’ın sokak ve caddelerindeki çöpleri topladı. Beşiktaş Belediye Başkan Vekili Tahir Doğaç’ta çöp toplayarak etkinliğe destek verdi.  Zaman zaman çevreyle ilgili sloganların atıldığı etkinlikte çevre sakinlerinin ilgisi yoğun oldu.

Başkan Vekili Doğaç, eline süpürgeyi alarak dükkan önlerini temizledi!
 Beşiktaş Belediyesi, Dünya Temizlik Gününde, çevre kirliliğine dikkat çekmek için etkinlik düzenledi. Emirhan Caddesi, Beşiktaş Çarşı, Ihlamur Dere Caddesi başta olmak üzere Beşiktaş’ın sokak ve caddelerindeki çöpleri vatandaşlar ve belediye personeli topladı. Beşiktaş Belediye Başkan Vekili Tahir Doğaç’ta etkinliğe katıldı. Eline çöp torbasını alan Doğaç, yerdeki çöpleri topladı. Esnafı, çevreyi temiz tutması konusunda sık sık uyardı, zaman zaman eline süpürgeyi alan Başkan Vekili Doğaç dükkan önlerini süpürdü. Temizliğin kutsal bir görev olduğu söyleyen Doğaç şunları ifade etti. ’’Beşiktaş İlçesi, Türkiye’nin en temiz ilçelerinden biri. Belediyemiz bu konuda 7/24 çalışıyor. Çevremizi yaşadığımız doğayı temiz tutmak her şeyden önce vatandaşlık görevimiz.  Beşiktaş nüfus yoğunluğunun fazla olduğu bir yer. Onun için bu konuda herkesin dikkatli olması gerekir. Yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımıza temiz bir çevre bırakmak hepimizin görevidir. Bu etkinlikte bizlerle birlikte olan tüm Beşiktaşlılara çok teşekkür ederim’’ dedi.

Vatandaşlar çöp toplayarak etkinliğe destek verdi…
Etkinliğe destek veren vatandaşlar ellerine çöp torbalarını alarak yerdeki çöpleri teker teker topladı. Çevreyle ilgili sloganların atıldığı etkinlikte çevre temizliğine dikkat çekildi. Ellerinde dövizlerle yürüyen vatandaşlar çevre temizliği konusunda uyarıcı bilgiler verdi.  Etkinlik, Beşiktaş Çarşı’da son buldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
istanbul haber

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?