• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Erdemli Belediyesinde Asfalt Atağı

Erdemli Belediyesinde Asfalt Atağı

Mersin (CUHA)- Erdemli Belediyesi, 2014 Büyükşehir Yasası ile bünyesine aldığı mahalle sayısındaki artışa rağmen, aksaklığa mahal vermeden çalışmalarını sürdürüyor. Daha önce çeşitli hizmetlerle modern bir şehir algısına kavuşan Doğusandal Mahallesinde, yağmurdan bozulan yolların bakım çalışmaları tamamlandı. Mahalle Muhtarı Hasan Bulut ve mahalle sakinleri çalışmalardan duyduğu memnuniyeti bildirerek, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ‘ya teşekkürlerini iletti. Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, ilçenin her noktasında hizmetlerin devam edeceğini bildirdi.

Erdemli Belediyesi, Büyükşehir Yasası ile artış olan mahalle sayısına rağmen, eş zamanlı yürüttüğü çalışmaları sürdürüyor. Yapılan hizmetlerin kontrolünü gerçekleştirerek, bakım ve onarım işlerini de yürüten Belediye, ilçenin tüm mahallelerini yenilemeye devam ediyor. Daha önce çalışma gerçekleştirdiği Doğusandal Mahallesinde, bakım ve onarım faaliyetleri gerçekleştiren Belediye, kışın ’da çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Konuyla ilgili açıklamada bulunan mahalle sakini Mehmet Atlay, yağışlardan dolayı bozulan ve bahçelere girişi engelleyen yolları talepleri üzerine onaran Başkan Tollu’ya teşekkür dileklerini iletti.

Mahalle Muhtarı Bulut yaptığı açıklamada, rahat bir şekilde seyahat edebildiklerini ve bunu sağladığı için Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ‘dan razı olduklarını bildirirken,

“Yağışların aşırı derecede olması sebebi ile bahçe yollarımız girilmez hale geldi. Ürünlerimizi kesemedik, kesilen ürünlerde ise kalite düşüklüğü meydana geldi. Sağolsun Başkanımızdan ve ekibinden rica ettik, bizi kırmadılar. Bu vesile ile tüm çalışanlara ve Başkanımıza teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, ayrım yapmaksızın tüm mahallelere eşit hizmet götürüldüğünü vurgulayarak, çalışmaların devam edeceğini bildirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?