• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Erdoğan: “Ankara, Türkiye’nin Tüm Renklerini Bünyesinde Buluşturuyor”

Erdoğan: “Ankara, Türkiye’nin Tüm Renklerini Bünyesinde Buluşturuyor”

Ankara (CUHA) – Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Ankara, Türkiye’nin tüm renklerini, tüm zenginliklerini bünyesinde buluşturan şehrimizdir. Ankara, siyasetinden sanayisine yerli ve milli olan her şeye yüreğini açan şehrimizdir” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Keçiören’de toplu açılış törenine katıldı. Erdoğan yaptığı konuşmada, tarım ürünleri tanzim satış noktalarının açılmasına değinerek, fiyatların neredeyse yarı yarıya inmiş durumda olduğunu belirtti. Erdoğan, aynı uygulamaya temizlik malzemelerinde de geçileceğini açıkladı.

Ankara’nın, İstiklal Harbi’ni yönetmiş bir şehir olduğunu hatırlatan Erdoğan, “Ankara, Cumhuriyetimizi kurmuş şehrimizdir. Ankara, rahmetli Menderes’e, rahmetli Özal’a sahip çıkmış şehrimizdir. Ankara, Türkiye’nin tüm renklerini, tüm zenginliklerini bünyesinde buluşturan şehrimizdir. Ankara, 15 Temmuz’da istiklaline ve istikbaline sahip çıkarak destan yazmış şehrimizdir. Ankara, siyasetinden sanayisine yerli ve milli olan her şeye yüreğini açan şehrimizdir. Hepsinden önemlisi Ankara Başkentimizdir, göz bebeğimizdir” diye konuştu.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?