" /> Erdoğan: “CHP Çöp, Çukur, Çamur, Çarpık Yapılaşma Demektir” – MNT Haber Ajansı – Gerçek Haberin Yeni Adresi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Erdoğan: “CHP Çöp, Çukur, Çamur, Çarpık Yapılaşma Demektir”

Erdoğan: “CHP Çöp, Çukur, Çamur, Çarpık Yapılaşma Demektir”

İstanbul (CUHA) – Cumhurbaşkanı Erdoğan, “CHP demek çöp, çukur, çamur, çarpık yapılaşma demektir. Avcılar bunlardan çok çekti. Artık gelin Avcılar’ı da bu 4-Ç’den kurtulalım” dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri kampanyası kapsamında Avcılar İspark Alanı’ndaki mitingde vatandaşlara hitap etti.

İstanbul’u adım adım, ilçe ilçe gezmeye devam ettiğini belirten Erdoğan, “İstanbul için ne yapsak azdır. 94’ten bu yana ne yaptığımızı biliyorsunuz. Biz, sizleri hiçbir zaman yalnız koymadık. Ama CHP zihniyetinin de ne yaptığı belli” ifadesini kullandı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olduğu dönemde İstanbul’u, CHP’li belediye yönetiminden çöp dağları, susuzluk ve hava kirliliği sorunlarıyla devraldığını söyleyen Erdoğan, tüm bu sorunları çözdüklerini vurguladı. Erdoğan, “CHP demek çöp, çukur, çamur, çarpık yapılaşma demektir. Avcılar bunlardan çok çekti. Artık gelin Avcıları da bu 4-Ç’den kurtulalım” dedi.

Erdoğan, İstanbul’a aşık olduğunu vurgulayarak, “Bu şehri ömrümüz oldukça gönül tahtımızda yaşatmaya devam edeceğiz. Çünkü biz bu şehre âşığız, biz bu şehrin dertlisiyiz. Bu şehir için 40 yıldır gece gündüz çalıştık, çalışıyoruz. Ömrümüzü bu şehre vakfettik, inşallah bu şehirde doğmak da yaşamak da hatta ölmek de mutluluk sebebidir” şeklinde konuştu.

İstanbul’a aşkla hizmet ettikleri için hiç yorulmadıklarını belirten Erdoğan, yine bir İstanbul aşığı olan Binali Yıldırım’ı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı, İbrahim Ulusoy’u da Avcılar Belediye Başkan Adayı gösterdiklerini sözlerine ekledi.

Avcılar’ın çehresini değiştirecek yatırım, hizmet ve eserlerin bugüne kadar İstanbul Büyükşehir Belediyesi eliyle gerçekleştirildiğini kaydeden Erdoğan, millet bahçeleri, millet kıraathaneleri, spor kompleksi gibi hizmetlerin yapımına başlanacağını sözlerine ekledi. Avcılar İspark Alanı’nı kent meydanı hâline getireceklerini ve bu meydanı Ambarlı Sahili’ne bağlayacaklarını dile getiren Erdoğan, dijital kütüphane, akıllı bisiklet sistemlerine sahip bisiklet yolu gibi eserlerin de Avcılar’a kazandırılacağını kaydetti.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?