• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Erdoğan: ”CHP, Gazi Mustafa Kemal’i İstismar Ediyor”

Erdoğan: ”CHP, Gazi Mustafa Kemal’i İstismar Ediyor”

Antalya (CUHA) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Antalya Spor Salonu’nda gerçekleştirilen Antalya Belediye Başkan Adayların Tanıtım Toplantısı’na katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Antalya Spor Salonu’nda düzenlenen AK Parti Antalya Aday Tanıtım Toplantısı’nda yaptığı konuşmada, CHP’nin yıllarca Cumhuriyetin ve devletin kurucusu Gazi Mustafa Kemal’in istismarını yaptığını ve hala bunu sürdürdüğünü ifade eden Erdoğan, yıllarca laiklik adı altında ayırımcılık, çağdaşlık adı altında medeniyet ve tarih düşmanlığı peşinde koştuğunu kaydetti.

Erdoğan, “Tek parti devrinden beri demokrasi ve kalkınma yolunda atılan her adıma karşı çıkan CHP, işi artık bölücülerle birlikte hareket etmeye kadar vardırdı. Şimdi bölücü terör örgütüyle kol kola yürüyor. Varsın, yürüsün ama en güzel cevabı bunlara Antalya verecek.” şeklinde konuştu.

Erdoğan, salondakilere Abdurrahim Karakoç’un, “Beden ölür, çürür. Cana bakın siz. Kim kiminle yürür. Ona bakın siz. Bırakın dönsün, dönme dolaplar. Hak’tan hakikatten yana bakın siz.” şiirinin dizeleriyle seslendi.

“Evet, söyle bana arkadaşını, sana kim olduğunu söyleyeyim. Biz kimin kiminle yürüdüğüne bakıyoruz, ondan sonra da Hak ve hakikat bize hangi istikameti gösteriyorsa oraya doğru yöneliyoruz.” diyen Erdoğan, Antalyalılardan 31 Mart’ta destek istedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?