• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Erdoğan: “Fırsatçılara Karşı Yürüttüğümüz Mücadeleden Esnaf Fayda Görecek”

Erdoğan: “Fırsatçılara Karşı Yürüttüğümüz Mücadeleden Esnaf Fayda Görecek”

Ankara (CUHA) – Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Biz esnafımızın, sanatkârımızın ekmeğiyle oynamıyoruz, tam tersine milletimizin ekmeğiyle oynayanlara derslerini veriyoruz. Fırsatçılara karşı yürüttüğümüz mücadeleden en büyük faydayı esnaf ve sanatkârlarımız görecek” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başkent Voleybol Salonu’nda gerçekleşen “Türkiye Esnaf Buluşması” programında konuştu. Konuşmasının başında buluşma programını gerçekleştiren Ticaret Bakanlığına ve esnaf kuruluşlarına teşekkür eden Erdoğan, “Esnaf ve sanatkârlarımızı ülkemizin kilit taşı, birlik ve beraberliğimizin çimentosu olarak görüyorum. Bizim gözümüzde esnaf, hanelerimizin hariçteki üyesidir” dedi.

“Biz esnafımızın, sanatkârımızın ekmeğiyle oynamıyoruz, tam tersine milletimizin ekmeğiyle oynayanlara derslerini veriyoruz” ifadelerini kullanan Erdoğan, “Fırsatçılara karşı yürüttüğümüz mücadeleden en büyük faydayı esnaf ve sanatkârlarımız görecektir. Milletimiz, kimin samimiyetle yanında olduğunu, kimin de fırsat bulunca elini cebine attığını görüyor. Bunun için yürüttüğümüz mücadelede en büyük desteği de sizlerden bekliyoruz” diye konuştu.

“TÜRKİYE’NİN KALKINMASI, 81 VİLAYETİMİZİN İLERLEMESİYLE SAĞLANABİLİR”

Türkiye’nin gücünün, 82 milyon vatandaşın her birinin teker teker güçlü olmasından geçtiğini belirten Erdoğan, Türkiye’nin büyümesi; sanayicisiyle, iş adamıyla, esnafıyla, çiftçisiyle, çalışanıyla, emeklisiyle milletimizin tamamının büyümesiyle mümkündür. Türkiye’nin kalkınması, 81 vilayetimizin her birinin ilerlemesiyle sağlanabilir. Sadece bir kesimin, sadece bir bölgenin, sadece bir vilayetin kazanması, ne doğrudur ne de sürdürülebilirdir” diye ekledi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?