• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Erdoğan: “Gündemimizde Türkiye’yi Hayalleriyle Buluşturmak Var”

Erdoğan: “Gündemimizde Türkiye’yi Hayalleriyle Buluşturmak Var”

Ankara (CUHA) – Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bizim gündemimizde, Türkiye’yi ve şehirlerimizi hayalleri ve hedefleriyle buluşturmak var. Bizim gündemimizde; ülkemizi ekonomide, ticarette, istihdamda, tarımda, savunma sanayinde çok daha ileri seviyelere taşımak var” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Altındağ’da toplu açılış törenine katıldı. Erdoğan, Karapürçek Köroğlu Parkı’nda gerçekleşen törende yaptığı konuşmada, şunları söyledi:

“Bizim gündemimizde, Türkiye’yi ve şehirlerimizi hayalleri ve hedefleriyle buluşturmak var. Bizim gündemimizde; ülkemizi ekonomide, ticarette, istihdamda, tarımda, savunma sanayinde çok daha ileri seviyelere taşımak var. Bizim gündemimizde; milletimizin lokmasına musallat olan fırsatçılara ders vermek var. Bizim gündemimizde; domates, patlıcan, biber fiyatlarını şişirerek insanımızın rızkına kast edenlere mani olmak var. Bizim gündemimizde; Suriye’de güvenli bölgeler kurarak mültecilerin geri dönüşlerini sağlamak var. Bizim gündemimizde; Irak ve Suriye’deki terör bataklıklarını kurutmak var. Bizim gündemimizde; Doğu Akdeniz’de bulunan enerji kaynakları üzerindeki haklarımızı korumak var. Bizim gündemimizde; enerji yatırımlarıyla cari açığımızı kapatmak, ülkemizi dışa bağımlılıktan kurtarmak var.”

“DAİMA ESNAFIMIZIN, SANATKÂRIMIZIN YANINDA OLDUK”

Hükûmet ve belediyeler olarak bugüne kadar daima esnafın, sanatkârın yanında olduklarını dile getiren Erdoğan, “SGK prim desteklerinden faizsiz kredilere, hibelere kadar esnafımıza ihtiyaç duyduğu desteği en güçlü şekilde verdik. İnşallah bundan sonra da sizlerin önünü açmayı, sizlere destek olmayı sürdüreceğiz” diye ekledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?