" /> Eyüpsultan Kaymakamlığı’ndan Şehit Aileleri ve Gaziler Onuruna Akşam Yemeği – MNT Haber Ajansı – Gerçek Haberin Yeni Adresi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Eyüpsultan Kaymakamlığı’ndan Şehit Aileleri ve Gaziler Onuruna Akşam Yemeği

Eyüpsultan Kaymakamlığı’ndan Şehit Aileleri ve Gaziler Onuruna Akşam Yemeği

İstanbul (CUHA)- İstanbul Eyüpsultan Kaymakamlığı Tarafından 19 Eylül Gaziler Günü Dolayısıyla Şehit Aileleri ve Gaziler Onuruna Akşam Yemeği Verildi.

Ensari Konağı Sosyal Tesisleri’nde Eyüpsultan Kaymakamı Abdullah Dölek’in ev sahipliğinde verilen akşam yemeğine Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, Garnizon Komutan Vekili Albay Berat Acar, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Sadık Tatar, İlçe Emniyet Müdürü Ömer Kumlu, kamu ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, şehit aileleri, gaziler ve çok sayıda davetli katıldı.

GÖNLÜMÜZDE MÜSTESNA BİR YERE SAHİPSİNİZ

Eyüpsultan Kaymakamı Abdullah Dölek, yemekte yaptığı konuşmada şehit aileleri ve gazilerin, milletin gönlünde müstesna bir yere sahip olduğunu söyledi.

SOFRAMIZI PAYLAŞMANIZDAN ŞEREF DUYDUK

Ülkenin bölünmez bütünlüğü uğruna hiç düşünmeden canlarını seve seve feda eden vatan evlatlarına devlet ve millet olarak, minnet ve şükran borçlu olduklarını dile getiren Kaymakam Dölek, “Bugün Gaziler Günü dolayısıyla siz şehit ailelerimiz ve gazilerimiz ile bir aradayız. Davetimize icabet edip, soframızı paylaşmanızdan şeref duyduk” dedi.

ŞEHİT AİLELERİMİZİN VE GAZİLERİMİZİN DAİMA HİZMETİNDEYİZ

Kaymakam Dölek, şehitlerin aileleri ve gazilerin devlete ve millete emanet olduklarını vurgulayarak, “Siz çok kıymetli şehit yakınlarımızın ve gazilerimizin daima yanında ve hizmetindeyiz” diye konuştu.

Şehit aileleri ve gazilerin onuruna verilen akşam yemeği Kaymakam Dölek’in şehit aileleri ve gazilerin bulunduğu masaları tek tek ziyaret ederek, onların hal ve hatırlarını sorup, bir süre sohbet etmesinin ardından son buldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
istanbul haber

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?