• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Fikret Yeni’den 70 Yaşındaki Rakibine Gönderme: ”Bir Mahalleden Ötekine Gidemez”

Fikret Yeni’den 70 Yaşındaki Rakibine Gönderme: ”Bir Mahalleden Ötekine Gidemez”

Adana (CUHA) – Cumhur İttifakı’nın 49 yaşındaki AK Parti Seyhan Belediye Başkan Adayı Fikret Yeni, Millet İttifakı’nın CHP’li Adayı 70 yaşındaki Akif Kemal Akay hakkında “Hadi yaşını hatırlamayayım, bıraksanız dolmuşla adananın bir mahallesinden öbürüne gidemez” ifadelerini kullandı.

Yeni, Adıyamanlılar Derneği’nde yaptığı konuşmada, sorunlar yumağı olan Seyhan’ı belediyecilik anlamında düzlüğe çıkarabilmek için kararlı, iradeli ve tempo sahibi bir belediye başkanına ihtiyaç duyulduğunu vurguladı.

İsim vermeden CHP Adayı Akif Kemal Akay’a yüklenen Yeni, şunları söyledi:

“Bugün Seyhan ilçemizin yeterli belediyecilik hizmetlerini alabildiğini söylemek mümkün değil. Ama 31 Mart’ta bana bu görev ve sorumluluğu yüklediğinizde tüm dinamizmimle elimi taşın altına koyacağım. Projelerimin yanı sıra ilçenin sorunlarının çözümü noktasında bir telefonla ilgili bakana, müsteşara ulaşabilme gücüm ve kapasitem var. Bu yükü ben rahatlıkla ben omuzlayabilirim. Öbür tarafta da hadi yaşını hatırlatmayayım, bir başka aday var. Bıraksanız, dolmuşla Adana’nın bir mahallesinden ötekine gidemeyeceğini siz de biliyorsunuz. Karar sizin, söz sizin.”

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?