" /> İçişleri Bakanı Soylu, Diyarbakır Tanıtım Günleri’ni Ziyaret Etti – MNT Haber Ajansı – Gerçek Haberin Yeni Adresi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
İçişleri Bakanı Soylu, Diyarbakır Tanıtım Günleri’ni Ziyaret Etti

İçişleri Bakanı Soylu, Diyarbakır Tanıtım Günleri’ni Ziyaret Etti

Diyarbakır (CUHA) – Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde devam eden “Diyarbakır Tanıtım Günleri”ni ziyaret eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla ile birlikte stantları gezdi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Atatürk Kültür Merkezi’nde (AKM) devam eden “Diyarbakır Tanıtım Günleri”ni ziyaret etti. Bakan Soylu’yu Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, kaymakamlar ve belediye başkan vekilleri, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri karşıladı.

Halk oyunları ekibinin performansını sergilemesinin ardından Bakan Soylu, Başkan Atilla ve beraberindekiler tek tek stantları gezdi. Başkan Atilla, Bakan Soylu’ya etkinlikle ilgili bilgi verdi. Fuar alanında türkü söyleyen saz ekibinin yanına gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, burada “Suzan Suzi” ve “Ağlama yar ağlama” türkülerine eşlik etti.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi standını da ziyaret eden Bakan Soylu burada Başkan Atilla ile bir süre görüştü. Başkan Atilla, Bakan Soylu’ya kentte devam eden çalışmaları anlattı.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Diyarbakır Haber

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?