" /> Iğdır’da Millet Kıraathanesi Hizmete Açıldı – MNT Haber Ajansı – Gerçek Haberin Yeni Adresi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Iğdır’da Millet Kıraathanesi Hizmete Açıldı

Iğdır’da Millet Kıraathanesi Hizmete Açıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın halkın sosyal ve kültürel hayatına katkı sağlayacak projelerinden biri olan Millet Kıraathanesi, Iğdır’da kapılarını vatandaşlara açtı.

Iğdır Enver Ünlü, Millet Kıraathanesinin ilk olduğunu ama devamının geleceğini belirterek; “Ulu Cami altında açılışını gerçekleştirdiğimiz Millet Kıraathanesi Gençlik Merkezinde var, Kültür Merkezimizde de açacağız. Millet Kıraathanelerinin özel sektörde de artacağını ve eski hüviyetine kavuşacağını ümit ediyorum” dedi.

Milli Eğitim Bakan Yardımcısı İbrahim Er ise, “Cumhurbaşkanımızın talimatı, Iğdır Valimiz Enver Ünlü’nün önderliğinde oluşturulan bu Millet Kıraathanesinin açılışı bize nasip oldu. İnşallah bu Kıraathane Iğdır’ın sosyal yaşam ve kültürüne ciddi katkılar sunar.” dedi.

Millet Kıraathanesi açılış programına Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Sn. İbrahim Er, Valimiz Sn. Enver Ünlü, Milletvekili Yaşar Karadağ, Duayen Gazeteci Yavuz Donat, protokol üyeleri, AK Parti Iğdır İl Başkanı Av. Ahmet Tutulmaz, siyasi parti temsilcileri, kurum müdürleri ve bir çok vatandaş katıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?