" /> İstanbul Eyüpsultan Kaymakamı Dölek, İstanbul’un Kurtuluşu Dolayısıyla Mesaj Yayımladı – MNT Haber Ajansı – Gerçek Haberin Yeni Adresi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
İstanbul Eyüpsultan Kaymakamı Dölek, İstanbul’un Kurtuluşu Dolayısıyla Mesaj Yayımladı

İstanbul Eyüpsultan Kaymakamı Dölek, İstanbul’un Kurtuluşu Dolayısıyla Mesaj Yayımladı

İstanbul (CUHA)- İstanbul Eyüpsultan Kaymakamı Abdullah Dölek, İstanbul’un Kurtuluşu’nun 95. Yıldönümü Dolayısıyla Kutlama Mesajı Yayımladı

Kaymakam Dölek mesajında şunları söyledi;

İstanbul mutlaka fethedilecektir. Onu fetheden komutan ne güzel komutan, o ordu ne güzel ordudur.” Hadis-i Şerifi ile müjdelenen İstanbul’un fethi 29 Mayıs 1453’te Fatih Sultan Mehmet ve onun kutlu askerlerine nasip olmuştur.

Ecdadımız aynı ruh ve inançla, nice hükümdarların, komutanların ve orduların hayallerini süsleyen İstanbul’u, 6 Ekim 1923 tarihinde düşman işgalinden temizleyerek, barışın, kardeşliğin ve hoşgörünün sembolü olan modern bir kent haline getirmiştir.

İstanbul’un Kurtuluşunun 95. Yıldönümü dolayısıyla Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile bu toprakları bizlere ebedi vatan kılan kahraman ecdadımızı, şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, tüm vatandaşlarımızın kurtuluş gününü kutluyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
istanbul haber

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?