" /> İyi Parti’de Sevinç Meral Akşener kararını verdi – MNT Haber Ajansı – Gerçek Haberin Yeni Adresi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
İyi Parti’de Sevinç Meral Akşener kararını verdi

İyi Parti’de Sevinç Meral Akşener kararını verdi

Meral Akşener, pazartesi günü saat 15’de Başkanlık Divanı’nı toplayacak. Bu açıklama İyi parti cephesinde Akşener’in partinin başında kalacağı yönünde yorumlandı.

İstanbul dışından gelenler, yüzlerce araçlık konvoy ile saat 17.00 sıralarında Akşener’in evinin bulunduğu mahalleye giriş yaptı. Gün boyu nöbet tutan partililer, sık sık Meral Akşener lehine slogan attı, liderlerine ‘dön’ çağrısı yaptı. Akşener destekçileri mesajlarını ‘Sonuna kadar Akşener’ yazılı pankartlarla ve ‘Yüzünü bize dön’ yazılı dövizlerle verdi.

Aralarında İYİ Parti Genel Başkan Yardımcıları Koray Aydın, Lütfü Türkkan ve Şenol Bal’ın da bulunduğu bir grup partili yönetici Akşener ile görüşmek üzere eve girdi. Yaklaşık bir saat süren ziyaretin ardından İYİ Partili yöneticiler dışarıya çıkarken, Koray Aydın eline aldığı mikrofonla sokaktaki partililere hitaben bir konuşma yaptı.

Koray Aydın, “Genel Başkanımız sayın Akşener, Allah nasip ederse saat 15’de genel merkezde görevinin başında olacak” şeklinde açıklama yaptı.

Partililerin çağırması üzerine kapıya çıkan Akşener, kısa bir konuşma yaptı Akşener: “Çok teşekkür ederim. Allah sizden razı olsun. Hepinizi cok seviyorum. Şimdi herkes şehrine dönsün. Pazartesi günü Başkanlık Divanı’nı yapmak üzere genel merkezde olacağım. Komşularımı yeteri kadar yorduk. Tekraren teşekkür ederim, Allah’a emanet olun” dedi. Daha sonra partililer Akşener’in evinin önünden ayrıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?