" /> Jülide Sarıeroğlu, “Kararlı politikalarımızla ekonomi yönetimimiz iş başında” – MNT Haber Ajansı – Gerçek Haberin Yeni Adresi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Jülide Sarıeroğlu,  “Kararlı politikalarımızla ekonomi yönetimimiz iş başında”

Jülide Sarıeroğlu, “Kararlı politikalarımızla ekonomi yönetimimiz iş başında”

Adana (CUHA) – Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla Genel Merkez’de düzenlenen parti teşkilatıyla bayramlaşma programına katıldı.

Sarıeroğlu, sevginin, saygının, kardeşliğin, paylaşmanın her şeyiyle hissedildiği bayramın ülkeye, millete hayırlar getirmesini, tüm İslam aleminde huzur, barış, kardeşliğin hakim kılınmasına vesile olmasını diledi.

Bu mübarek günde vatanı emanet eden ecdadı, vatan için canlarını feda eden şehitleri rahmetle yad ettiğini belirten Sarıeroğlu, gazilere Allah’tan şifa diledi ve ülkenin güven ve huzuru için görev başında güvenlik görevlilerini, sağlık çalışanlarını selamladı.

Ankara teşkilatlarının 24 Haziran seçimlerinde yine tarih yazdığını ifade eden Sarıeroğlu, İl Başkanı Hakan Han Özcan’a ve il yönetimine görevlerinde başarı diledi.

Yeni kadronun omuzlarındaki yükün çok büyük olduğunu dile getiren Sarıeroğlu, önemli süreçlerden geçildiğini anlattı.

Türkiye için 24 Haziran seçimlerinin tarihi bir dönüm noktası olduğunu ifade eden Sarıeroğlu, yeni süreçte her şeyin daha hızlı, daha etkin olacağını, Türkiye’nin geleceğinin bu yeni sistem sayesinde bugünden daha aydınlık ve daha güçlü olacağını kaydetti.

Yerel seçimlerde yine büyük zaferlere imza atmayı hedeflediklerini belirten Sarıeroğlu, ak belediyeciliği, gönül belediyeciliğini tüm Türkiye’ye yaygınlaştıracaklarını anlattı.

“15 Temmuz’un ekonomik versiyonuyla şu anda Türkiye diz çöktürülmeye çalışılıyor.” diyen Sarıeroğlu, reel sektör açısından, ekonomi açısından en ufak problem olmamasına karşın finans piyasalarına yönelik tüm dünyanın gözü önünde olan girişimlerle Türkiye’nin önüne set çekilmeye çalışıldığını söyledi.

Sarıeroğlu, “Milletimiz buna da el attı. Allah razı olsun milletimizden. Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatıyla bankalarda dövizlerini bozdurmak suretiyle yine vatana, millete nasıl sahip çıkılırmış, tüm dünyaya gösterdiler. Bize hiç kimse diz çöktüremez.” diye konuştu.

Geçmişten itibaren hep bu büyük sınavlardan milletin desteğiyle yüz akıyla çıktıklarını ifade eden Sarıeroğlu, şunları kaydetti:

“Kararlı politikalarımızla ekonomi yönetimimiz iş başında. İşin ehli olan kişiler iş başında. Bankacılık anlamında, finans piyasaları açısından her türlü argümanla sürecin inşallah hasarsız şekilde bertaraf edilmesiyle alakalı adımlarımızı atıyoruz. Bundan sonra da ne yaparlarsa yapsınlar Türkiye olarak bizi yolumuzdan alıkoyamayacaklar. Bugün gördünüz Yunanistan’ın almış olduğu karar, darbecilere sahip çıkan bir zihniyet. İnşallah – dostumuzu düşmanımızı biliyoruz – öyle büyük bir ülke olacağız, öyle güçlü olacağız ki liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın yolunda dostlarımıza güven, düşmanlarımıza da korku salmaya devam edeceğiz Allah’ın izniyle. Yeter ki bir olalım, beraber olalım. Bu birlik ve beraberlik şu an ortada. Aramıza fitne sokmaya çalışanlara, bizi birbirimize kırdırmak isteyenlere de fırsat vermeyeceğiz.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?