" /> Kapanmakla Karşı Karşıya Kalan Eskişehirspor’dan Ardada Açıklamalar Geliyor – MNT Haber Ajansı – Gerçek Haberin Yeni Adresi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Kapanmakla Karşı Karşıya Kalan Eskişehirspor’dan Ardada Açıklamalar Geliyor

Kapanmakla Karşı Karşıya Kalan Eskişehirspor’dan Ardada Açıklamalar Geliyor

Eskişehirspor (CUHA)- Eskişehirspor resmi web sitesinden saat başı kamuoyuna açıklamalar yapıyor.

Türk futbol kamuoyunun yakından takip ettiği üzere Eskişehirspor, tarihindeki en zor zamanlardan geçtiği belirtilen açıklamada, “Kulübümüz bütün varlığıyla yok olmanın eşiğinde cansiparane bir mücadele vermektedir” dendi.

31 AĞUSTOS 2018 17:13’DE YAPILAN AÇIKLAMA

“Geçmiş dönemlere ait borçların ertelenerek lisansların çıkartılabilmesi için gereken meblağlarla ilgili alacaklı kişilerin muvaffakat vermemesinden dolayı kulübümüz henüz transfer yasağını kaldıramamıştır.

Son transfer döneminde kadromuza katılan Kerim Avcı ve bazı oyuncularımız başka kulüplerle anlaşma sağlamıştır. Halen lisans tescil izni vermemiş olan eski futbolcularımızı transfer izni vermeye davet ettiğimizi ve izinlerin toplanmaması halinde kulübümüzün yok olmanın eşiğine geleceğini kamuoyunun bilgisine sunarız.”

01 EYLÜL 2018 00:47’de YAPILAN AÇIKLAMA;

Saat 00:00 itibariyle, bütün çabalarımıza rağmen yarattığımız kaynaklara ve ödemelere rağmen eski futbolcularımızın ve teknik adamlarımızın yarattığı direniş nedeniyle lisansları açamadık.

53 yıl önce kurduğumuz Kulübümüzün yaşayan bir efsanesi olarak, hayatımın en acı gününü yaşıyorum. Takımımıza kazandırmak istediğimiz futbolcularımıza verdiğimiz sözleri aynen yerine getireceğiz.

Büyük Eskişehir taraftarı ve Türk futbol kamuoyuna bildiririz.

Yönetim Kurulu adına, Divan Kurulu Başkanı Aydın Begiter

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?